1. Kolejka - 05.08.2017 do 06.08.2017
05.08. 14:00 |
ŁKS 1926 Łomża |
- |
Olimpia Zambrów |
0 |
: |
1 |
05.08. 15:00 |
Polonia Warszawa |
- |
Huragan Morąg |
1 |
: |
2 |
05.08. 16:00 |
Świt Nowy Dwór |
- |
Warta Sieradz |
2 |
: |
2 |
05.08. 17:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Widzew Łódź |
2 |
: |
1 |
05.08. 17:45 |
Sokół Ostróda |
- |
MKS Ełk |
0 |
: |
2 |
06.08. 09:00 |
Lechia Tomaszów |
- |
Legia II Warszawa |
3 |
: |
1 |
06.08. 09:00 |
Pelikan Łowicz |
- |
Ursus Warszawa |
0 |
: |
1 |
06.08. 14:00 |
Tur Bielsk Podlaski |
- |
Sokół Aleksandrów |
0 |
: |
1 |
06.08. 15:00 |
GKS Wikielec |
- |
Finishparkiet Drwęca NML |
1 |
: |
2 |
2. Kolejka - 12.08.2017 do 13.08.2017
12.08. 09:00 |
Sokół Aleksandrów |
- |
Warta Sieradz |
2 |
: |
1 |
12.08. 11:00 |
MKS Ełk |
- |
Victoria Sulejówek |
0 |
: |
1 |
12.08. 13:00 |
Legia II Warszawa |
- |
Sokół Ostróda |
5 |
: |
0 |
12.08. 15:00 |
Olimpia Zambrów |
- |
Lechia Tomaszów |
2 |
: |
4 |
12.08. 15:00 |
Ursus Warszawa |
- |
Polonia Warszawa |
0 |
: |
3 |
12.08. 15:00 |
Huragan Morąg |
- |
ŁKS 1926 Łomża |
0 |
: |
0 |
12.08. 17:10 |
Widzew Łódź |
- |
Świt Nowy Dwór |
2 |
: |
0 |
13.08. 09:00 |
Finishparkiet Drwęca NML |
- |
Pelikan Łowicz |
3 |
: |
1 |
13.08. 14:00 |
Tur Bielsk Podlaski |
- |
GKS Wikielec |
2 |
: |
1 |
3. Kolejka - 18.08.2017 do 20.08.2017
18.08. 15:30 |
GKS Wikielec |
- |
Sokół Aleksandrów |
0 |
: |
4 |
18.08. 17:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Legia II Warszawa |
1 |
: |
5 |
19.08. 15:00 |
Polonia Warszawa |
- |
Finishparkiet Drwęca NML |
1 |
: |
1 |
19.08. 17:10 |
Widzew Łódź |
- |
Warta Sieradz |
3 |
: |
0 |
19.08. 17:45 |
Sokół Ostróda |
- |
Olimpia Zambrów |
2 |
: |
0 |
20.08. 09:00 |
Lechia Tomaszów |
- |
Huragan Morąg |
1 |
: |
0 |
20.08. 09:15 |
Pelikan Łowicz |
- |
Tur Bielsk Podlaski |
6 |
: |
1 |
20.08. 14:00 |
Świt Nowy Dwór |
- |
MKS Ełk |
2 |
: |
1 |
20.08. 14:00 |
ŁKS 1926 Łomża |
- |
Ursus Warszawa |
1 |
: |
2 |
4. Kolejka - 23.08.2017 do 23.08.2017
23.08. 14:00 |
Finishparkiet Drwęca NML |
- |
ŁKS 1926 Łomża |
1 |
: |
0 |
23.08. 15:00 |
Olimpia Zambrów |
- |
Victoria Sulejówek |
3 |
: |
1 |
23.08. 15:00 |
Legia II Warszawa |
- |
Świt Nowy Dwór |
2 |
: |
0 |
23.08. 15:00 |
Huragan Morąg |
- |
Sokół Ostróda |
2 |
: |
1 |
23.08. 15:00 |
MKS Ełk |
- |
Warta Sieradz |
1 |
: |
2 |
23.08. 15:00 |
GKS Wikielec |
- |
Pelikan Łowicz |
0 |
: |
2 |
23.08. 15:00 |
Ursus Warszawa |
- |
Lechia Tomaszów |
1 |
: |
1 |
23.08. 15:00 |
Tur Bielsk Podlaski |
- |
Polonia Warszawa |
0 |
: |
4 |
23.08. 15:30 |
Sokół Aleksandrów |
- |
Widzew Łódź |
0 |
: |
2 |
5. Kolejka - 26.08.2017 do 27.08.2017
26.08. 15:00 |
Polonia Warszawa |
- |
GKS Wikielec |
1 |
: |
0 |
26.08. 15:00 |
Warta Sieradz |
- |
Legia II Warszawa |
1 |
: |
1 |
26.08. 17:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Huragan Morąg |
3 |
: |
2 |
26.08. 17:10 |
Widzew Łódź |
- |
MKS Ełk |
4 |
: |
0 |
26.08. 17:45 |
Sokół Ostróda |
- |
Ursus Warszawa |
0 |
: |
0 |
27.08. 09:00 |
Lechia Tomaszów |
- |
Finishparkiet Drwęca NML |
3 |
: |
2 |
27.08. 09:15 |
Pelikan Łowicz |
- |
Sokół Aleksandrów |
2 |
: |
3 |
27.08. 14:00 |
ŁKS 1926 Łomża |
- |
Tur Bielsk Podlaski |
1 |
: |
0 |
27.08. 14:00 |
Świt Nowy Dwór |
- |
Olimpia Zambrów |
0 |
: |
1 |
6. Kolejka - 01.09.2017 do 03.09.2017
01.09. 14:30 |
Sokół Aleksandrów |
- |
MKS Ełk |
1 |
: |
0 |
02.09. 13:00 |
Legia II Warszawa |
- |
Widzew Łódź |
1 |
: |
2 |
02.09. 14:00 |
GKS Wikielec |
- |
ŁKS 1926 Łomża |
1 |
: |
2 |
02.09. 14:00 |
Finishparkiet Drwęca NML |
- |
Sokół Ostróda |
2 |
: |
0 |
02.09. 14:00 |
Olimpia Zambrów |
- |
Warta Sieradz |
2 |
: |
1 |
02.09. 15:00 |
Huragan Morąg |
- |
Świt Nowy Dwór |
4 |
: |
1 |
02.09. 15:00 |
Ursus Warszawa |
- |
Victoria Sulejówek |
2 |
: |
1 |
03.09. 09:15 |
Pelikan Łowicz |
- |
Polonia Warszawa |
3 |
: |
2 |
03.09. 14:00 |
Tur Bielsk Podlaski |
- |
Lechia Tomaszów |
0 |
: |
2 |
7. Kolejka - 08.09.2017 do 10.09.2017
08.09. 15:00 |
MKS Ełk |
- |
Legia II Warszawa |
2 |
: |
1 |
08.09. 17:10 |
Widzew Łódź |
- |
Olimpia Zambrów |
1 |
: |
0 |
09.09. 14:00 |
ŁKS 1926 Łomża |
- |
Pelikan Łowicz |
3 |
: |
2 |
09.09. 15:00 |
Polonia Warszawa |
- |
Sokół Aleksandrów |
0 |
: |
0 |
09.09. 15:00 |
Warta Sieradz |
- |
Huragan Morąg |
0 |
: |
2 |
09.09. 16:00 |
Sokół Ostróda |
- |
Tur Bielsk Podlaski |
6 |
: |
1 |
09.09. 16:00 |
Świt Nowy Dwór |
- |
Ursus Warszawa |
1 |
: |
3 |
09.09. 17:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Finishparkiet Drwęca NML |
4 |
: |
0 |
10.09. 09:00 |
Lechia Tomaszów |
- |
GKS Wikielec |
2 |
: |
0 |
8. Kolejka - 16.09.2017 do 17.09.2017
16.09. 11:00 |
Huragan Morąg |
- |
Widzew Łódź |
1 |
: |
1 |
16.09. 14:00 |
Olimpia Zambrów |
- |
MKS Ełk |
0 |
: |
1 |
16.09. 14:00 |
Tur Bielsk Podlaski |
- |
Victoria Sulejówek |
0 |
: |
6 |
16.09. 14:30 |
Pelikan Łowicz |
- |
Lechia Tomaszów |
4 |
: |
1 |
16.09. 15:00 |
Polonia Warszawa |
- |
ŁKS 1926 Łomża |
3 |
: |
1 |
16.09. 15:00 |
Ursus Warszawa |
- |
Warta Sieradz |
2 |
: |
1 |
17.09. 09:00 |
Sokół Aleksandrów |
- |
Legia II Warszawa |
1 |
: |
0 |
17.09. 09:00 |
Finishparkiet Drwęca NML |
- |
Świt Nowy Dwór |
3 |
: |
2 |
17.09. 13:00 |
GKS Wikielec |
- |
Sokół Ostróda |
2 |
: |
3 |
9. Kolejka - 22.09.2017 do 24.09.2017
22.09. 17:10 |
Widzew Łódź |
- |
Ursus Warszawa |
1 |
: |
1 |
23.09. 11:00 |
MKS Ełk |
- |
Huragan Morąg |
0 |
: |
1 |
23.09. 13:00 |
ŁKS 1926 Łomża |
- |
Sokół Aleksandrów |
0 |
: |
4 |
23.09. 14:00 |
Warta Sieradz |
- |
Finishparkiet Drwęca NML |
2 |
: |
3 |
23.09. 16:00 |
Sokół Ostróda |
- |
Pelikan Łowicz |
2 |
: |
1 |
23.09. 16:00 |
Świt Nowy Dwór |
- |
Tur Bielsk Podlaski |
4 |
: |
0 |
23.09. 17:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
GKS Wikielec |
1 |
: |
1 |
24.09. 09:00 |
Lechia Tomaszów |
- |
Polonia Warszawa |
0 |
: |
0 |
24.09. 10:00 |
Legia II Warszawa |
- |
Olimpia Zambrów |
4 |
: |
1 |
10. Kolejka - 29.09.2017 do 01.10.2017
29.09. 16:00 |
GKS Wikielec |
- |
Świt Nowy Dwór |
2 |
: |
4 |
30.09. 13:00 |
ŁKS 1926 Łomża |
- |
Lechia Tomaszów |
0 |
: |
1 |
30.09. 13:00 |
Sokół Aleksandrów |
- |
Olimpia Zambrów |
2 |
: |
0 |
30.09. 13:30 |
Ursus Warszawa |
- |
MKS Ełk |
0 |
: |
3 |
30.09. 13:30 |
Huragan Morąg |
- |
Legia II Warszawa |
1 |
: |
3 |
30.09. 15:00 |
Polonia Warszawa |
- |
Sokół Ostróda |
1 |
: |
1 |
01.10. 09:00 |
Finishparkiet Drwęca NML |
- |
Widzew Łódź |
1 |
: |
3 |
01.10. 09:15 |
Pelikan Łowicz |
- |
Victoria Sulejówek |
4 |
: |
1 |
01.10. 13:00 |
Tur Bielsk Podlaski |
- |
Warta Sieradz |
0 |
: |
4 |
11. Kolejka - 06.10.2017 do 11.10.2017
06.10. 17:00 |
Świt Nowy Dwór |
- |
Pelikan Łowicz |
4 |
: |
1 |
07.10. 13:00 |
MKS Ełk |
- |
Finishparkiet Drwęca NML |
1 |
: |
1 |
07.10. 13:00 |
Olimpia Zambrów |
- |
Huragan Morąg |
1 |
: |
2 |
07.10. 14:00 |
Warta Sieradz |
- |
GKS Wikielec |
2 |
: |
0 |
07.10. 16:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Polonia Warszawa |
1 |
: |
1 |
07.10. 16:00 |
Sokół Ostróda |
- |
ŁKS 1926 Łomża |
1 |
: |
2 |
07.10. 16:00 |
Widzew Łódź |
- |
Tur Bielsk Podlaski |
4 |
: |
0 |
08.10. 09:00 |
Lechia Tomaszów |
- |
Sokół Aleksandrów |
0 |
: |
2 |
11.10. 16:00 |
Legia II Warszawa |
- |
Ursus Warszawa |
2 |
: |
0 |
12. Kolejka - 14.10.2017 do 25.10.2017
14.10. 12:30 |
Finishparkiet Drwęca NML |
- |
Legia II Warszawa |
1 |
: |
0 |
14.10. 13:00 |
Ursus Warszawa |
- |
Olimpia Zambrów |
0 |
: |
1 |
14.10. 13:00 |
GKS Wikielec |
- |
Widzew Łódź |
2 |
: |
2 |
14.10. 13:00 |
ŁKS 1926 Łomża |
- |
Victoria Sulejówek |
0 |
: |
1 |
14.10. 13:00 |
Sokół Aleksandrów |
- |
Huragan Morąg |
2 |
: |
0 |
15.10. 09:00 |
Lechia Tomaszów |
- |
Sokół Ostróda |
1 |
: |
0 |
15.10. 09:15 |
Pelikan Łowicz |
- |
Warta Sieradz |
4 |
: |
1 |
15.10. 13:00 |
Tur Bielsk Podlaski |
- |
MKS Ełk |
0 |
: |
0 |
25.10. 17:00 |
Polonia Warszawa |
- |
Świt Nowy Dwór |
2 |
: |
2 |
13. Kolejka - 21.10.2017 do 08.11.2017
21.10. 11:00 |
Legia II Warszawa |
- |
Tur Bielsk Podlaski |
1 |
: |
1 |
21.10. 12:00 |
Huragan Morąg |
- |
Ursus Warszawa |
1 |
: |
0 |
21.10. 13:00 |
Warta Sieradz |
- |
Polonia Warszawa |
1 |
: |
1 |
21.10. 13:00 |
MKS Ełk |
- |
GKS Wikielec |
0 |
: |
0 |
21.10. 13:00 |
Olimpia Zambrów |
- |
Finishparkiet Drwęca NML |
1 |
: |
3 |
21.10. 15:00 |
Świt Nowy Dwór |
- |
ŁKS 1926 Łomża |
1 |
: |
1 |
21.10. 16:00 |
Widzew Łódź |
- |
Pelikan Łowicz |
2 |
: |
1 |
21.10. 16:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Lechia Tomaszów |
3 |
: |
2 |
08.11. 17:00 |
Sokół Ostróda |
- |
Sokół Aleksandrów |
1 |
: |
1 |
14. Kolejka - 28.10.2017 do 29.10.2017
28.10. 11:00 |
Sokół Aleksandrów |
- |
Ursus Warszawa |
0 |
: |
2 |
28.10. 12:00 |
ŁKS 1926 Łomża |
- |
Warta Sieradz |
0 |
: |
1 |
28.10. 13:00 |
GKS Wikielec |
- |
Legia II Warszawa |
3 |
: |
0 |
28.10. 15:00 |
Polonia Warszawa |
- |
Widzew Łódź |
1 |
: |
1 |
28.10. 16:00 |
Sokół Ostróda |
- |
Victoria Sulejówek |
0 |
: |
1 |
29.10. 10:00 |
Finishparkiet Drwęca NML |
- |
Huragan Morąg |
1 |
: |
1 |
29.10. 10:00 |
Lechia Tomaszów |
- |
Świt Nowy Dwór |
2 |
: |
2 |
29.10. 13:00 |
Tur Bielsk Podlaski |
- |
Olimpia Zambrów |
0 |
: |
1 |
25.11. 11:30 |
Pelikan Łowicz |
- |
MKS Ełk |
1 |
: |
0 |
15. Kolejka - 03.01.2017 do 05.01.2017
03.01. 18:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Sokół Aleksandrów |
3 |
: |
3 |
04.01. 12:00 |
MKS Ełk |
- |
Polonia Warszawa |
0 |
: |
1 |
04.01. 12:00 |
Huragan Morąg |
- |
Tur Bielsk Podlaski |
2 |
: |
0 |
04.01. 12:30 |
Ursus Warszawa |
- |
Finishparkiet Drwęca NML |
4 |
: |
3 |
04.01. 13:00 |
Warta Sieradz |
- |
Lechia Tomaszów |
1 |
: |
3 |
04.01. 13:00 |
Olimpia Zambrów |
- |
GKS Wikielec |
1 |
: |
0 |
04.01. 15:00 |
Świt Nowy Dwór |
- |
Sokół Ostróda |
2 |
: |
1 |
04.01. 17:00 |
Widzew Łódź |
- |
ŁKS 1926 Łomża |
1 |
: |
2 |
05.01. 11:00 |
Legia II Warszawa |
- |
Pelikan Łowicz |
2 |
: |
0 |
16. Kolejka - 10.11.2017 do 12.11.2017
10.11. 18:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Świt Nowy Dwór |
1 |
: |
2 |
11.11. 12:00 |
ŁKS 1926 Łomża |
- |
MKS Ełk |
0 |
: |
1 |
11.11. 14:00 |
GKS Wikielec |
- |
Huragan Morąg |
1 |
: |
5 |
12.11. 10:00 |
Sokół Aleksandrów |
- |
Finishparkiet Drwęca NML |
2 |
: |
2 |
12.11. 10:00 |
Lechia Tomaszów |
- |
Widzew Łódź |
1 |
: |
2 |
12.11. 10:15 |
Pelikan Łowicz |
- |
Olimpia Zambrów |
2 |
: |
4 |
12.11. 12:00 |
Tur Bielsk Podlaski |
- |
Ursus Warszawa |
0 |
: |
0 |
12.11. 12:00 |
Polonia Warszawa |
- |
Legia II Warszawa |
0 |
: |
0 |
12.11. 15:00 |
Sokół Ostróda |
- |
Warta Sieradz |
1 |
: |
0 |
17. Kolejka - 18.11.2017 do 19.11.2017
18.11. 12:00 |
MKS Ełk |
- |
Lechia Tomaszów |
0 |
: |
3 |
18.11. 12:00 |
Warta Sieradz |
- |
Victoria Sulejówek |
3 |
: |
5 |
18.11. 12:00 |
Olimpia Zambrów |
- |
Polonia Warszawa |
0 |
: |
2 |
18.11. 12:00 |
Ursus Warszawa |
- |
GKS Wikielec |
2 |
: |
1 |
18.11. 12:00 |
Huragan Morąg |
- |
Pelikan Łowicz |
0 |
: |
1 |
18.11. 12:00 |
Finishparkiet Drwęca NML |
- |
Tur Bielsk Podlaski |
0 |
: |
2 |
18.11. 15:00 |
Świt Nowy Dwór |
- |
Sokół Aleksandrów |
1 |
: |
4 |
18.11. 17:00 |
Widzew Łódź |
- |
Sokół Ostróda |
0 |
: |
0 |
19.11. 11:00 |
Legia II Warszawa |
- |
ŁKS 1926 Łomża |
2 |
: |
1 |
18. Kolejka - 10.03.2018 do 18.04.2018
10.03. 13:00 |
Olimpia Zambrów |
- |
ŁKS 1926 Łomża |
4 |
: |
3 |
10.03. 13:00 |
MKS Ełk |
- |
Sokół Ostróda |
1 |
: |
1 |
10.03. 14:00 |
Ursus Warszawa |
- |
Pelikan Łowicz |
3 |
: |
2 |
10.03. 14:00 |
Finishparkiet Drwęca NML |
- |
GKS Wikielec |
0 |
: |
0 |
10.03. 14:00 |
Sokół Aleksandrów |
- |
Tur Bielsk Podlaski |
0 |
: |
0 |
10.03. 18:10 |
Widzew Łódź |
- |
Victoria Sulejówek |
2 |
: |
0 |
18.04. 15:00 |
Warta Sieradz |
- |
Świt Nowy Dwór |
1 |
: |
0 |
18.04. 15:00 |
Legia II Warszawa |
- |
Lechia Tomaszów |
1 |
: |
3 |
18.04. 15:00 |
Huragan Morąg |
- |
Polonia Warszawa |
1 |
: |
3 |
19. Kolejka - 17.03.2018 do 18.03.2018
17.03. 14:00 |
ŁKS 1926 Łomża |
- |
Huragan Morąg |
2 |
: |
1 |
17.03. 16:00 |
Polonia Warszawa |
- |
Ursus Warszawa |
2 |
: |
1 |
17.03. 16:00 |
Świt Nowy Dwór |
- |
Widzew Łódź |
2 |
: |
1 |
17.03. 17:00 |
Sokół Ostróda |
- |
Legia II Warszawa |
1 |
: |
1 |
18.03. 10:15 |
Pelikan Łowicz |
- |
Finishparkiet Drwęca NML |
1 |
: |
0 |
28.03. 14:00 |
Lechia Tomaszów |
- |
Olimpia Zambrów |
3 |
: |
2 |
18.04. 15:30 |
GKS Wikielec |
- |
Tur Bielsk Podlaski |
2 |
: |
4 |
18.04. 16:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
MKS Ełk |
2 |
: |
2 |
30.05. 17:45 |
Warta Sieradz |
- |
Sokół Aleksandrów |
0 |
: |
2 |
20. Kolejka - 24.03.2018 do 04.04.2018
|