1. Kolejka - 02.08.2014 do 03.08.2014
01.08. 15:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
0 |
: |
1 |
01.08. 17:00 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
Raków Częstochowa |
2 |
: |
1 |
01.08. 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Stal Mielec |
4 |
: |
1 |
02.08. 15:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Legionovia Legionowo |
2 |
: |
0 |
02.08. 15:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Rozwój Katowice |
2 |
: |
1 |
02.08. 15:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
Znicz Pruszków |
0 |
: |
3 |
02.08. 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
Puszcza Niepołomice |
1 |
: |
1 |
02.08. 16:00 |
Wisła Puławy |
- |
Okocimski KS Brzesko |
0 |
: |
0 |
03.08. 15:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Stal Stalowa Wola |
2 |
: |
0 |
2. Kolejka - 09.08.2014 do 10.08.2014
08.08. 17:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Puszcza Niepołomice |
1 |
: |
2 |
09.08. 13:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Wisła Puławy |
4 |
: |
0 |
09.08. 14:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
1 |
: |
0 |
09.08. 15:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
MKS Kluczbork |
0 |
: |
2 |
09.08. 15:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
2 |
: |
2 |
09.08. 15:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
0 |
: |
1 |
09.08. 15:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Stal Stalowa Wola |
2 |
: |
0 |
09.08. 16:15 |
Stal Mielec |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
1 |
: |
0 |
10.08. 15:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Górnik Wałbrzych |
0 |
: |
0 |
3. Kolejka - 16.08.2014 do 17.08.2014
16.08. 15:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
Raków Częstochowa |
0 |
: |
1 |
16.08. 15:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Rozwój Katowice |
1 |
: |
0 |
16.08. 15:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
5 |
: |
0 |
16.08. 16:00 |
Wisła Puławy |
- |
Limanovia Limanowa |
0 |
: |
1 |
16.08. 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
Legionovia Legionowo |
1 |
: |
2 |
16.08. 16:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Okocimski KS Brzesko |
0 |
: |
2 |
16.08. 16:00 |
Stal Mielec |
- |
Puszcza Niepołomice |
0 |
: |
2 |
16.08. 17:00 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
Nadwi¶lan Góra |
0 |
: |
0 |
17.08. 15:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Znicz Pruszków |
0 |
: |
2 |
4. Kolejka - 23.08.2014 do 24.08.2014
22.08. 17:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Stal Mielec |
1 |
: |
1 |
23.08. 13:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
0 |
: |
1 |
23.08. 15:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
1 |
: |
1 |
23.08. 15:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Puszcza Niepołomice |
0 |
: |
0 |
23.08. 15:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
1 |
: |
1 |
23.08. 15:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Górnik Wałbrzych |
2 |
: |
1 |
23.08. 15:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
Stal Stalowa Wola |
1 |
: |
2 |
23.08. 15:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Wisła Puławy |
1 |
: |
0 |
24.08. 15:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
MKS Kluczbork |
0 |
: |
1 |
5. Kolejka - 27.08.2014 do 27.08.2014
27.08. 15:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
1 |
: |
1 |
27.08. 15:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Raków Częstochowa |
1 |
: |
0 |
27.08. 15:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
Nadwi¶lan Góra |
2 |
: |
3 |
27.08. 15:30 |
Stal Mielec |
- |
Legionovia Legionowo |
0 |
: |
0 |
27.08. 16:00 |
Wisła Puławy |
- |
Rozwój Katowice |
0 |
: |
1 |
27.08. 16:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Puszcza Niepołomice |
2 |
: |
1 |
27.08. 16:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Limanovia Limanowa |
1 |
: |
0 |
27.08. 17:00 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
Znicz Pruszków |
1 |
: |
2 |
27.08. 18:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
4 |
: |
3 |
6. Kolejka - 30.08.2014 do 31.08.2014
30.08. 13:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Puszcza Niepołomice |
1 |
: |
0 |
30.08. 14:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Górnik Wałbrzych |
3 |
: |
1 |
30.08. 15:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
1 |
: |
1 |
30.08. 17:00 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
Stal Stalowa Wola |
2 |
: |
0 |
31.08. 15:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Stal Mielec |
3 |
: |
2 |
31.08. 15:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Legionovia Legionowo |
1 |
: |
0 |
31.08. 15:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
1 |
: |
5 |
31.08. 15:00 |
Rozwój Katowice |
- |
MKS Kluczbork |
3 |
: |
0 |
31.08. 15:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
Wisła Puławy |
3 |
: |
1 |
7. Kolejka - 03.09.2014 do 07.09.2014
03.09. 15:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
0 |
: |
3 |
06.09. 14:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Nadwi¶lan Góra |
3 |
: |
2 |
06.09. 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Znicz Pruszków |
3 |
: |
0 |
06.09. 15:00 |
Wisła Puławy |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
1 |
: |
1 |
06.09. 15:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Rozwój Katowice |
1 |
: |
3 |
06.09. 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
Raków Częstochowa |
0 |
: |
1 |
07.09. 14:00 |
Stal Mielec |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
0 |
: |
3 |
07.09. 14:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Okocimski KS Brzesko |
1 |
: |
1 |
07.09. 15:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Puszcza Niepołomice |
1 |
: |
2 |
8. Kolejka - 12.09.2014 do 14.09.2014
12.09. 16:30 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
Wisła Puławy |
3 |
: |
0 |
12.09. 17:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Okocimski KS Brzesko |
0 |
: |
0 |
13.09. 13:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
1 |
: |
1 |
13.09. 13:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Legionovia Legionowo |
2 |
: |
1 |
13.09. 14:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Puszcza Niepołomice |
5 |
: |
0 |
13.09. 14:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
MKS Kluczbork |
1 |
: |
1 |
13.09. 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Górnik Wałbrzych |
3 |
: |
1 |
14.09. 14:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
1 |
: |
3 |
14.09. 14:00 |
Stal Mielec |
- |
Limanovia Limanowa |
3 |
: |
0 |
9. Kolejka - 20.09.2014 do 21.09.2014
19.09. 16:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
3 |
: |
2 |
20.09. 13:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Puszcza Niepołomice |
1 |
: |
0 |
20.09. 14:00 |
Wisła Puławy |
- |
Stal Stalowa Wola |
0 |
: |
2 |
20.09. 14:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
0 |
: |
1 |
20.09. 14:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Limanovia Limanowa |
3 |
: |
0 |
20.09. 14:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
Znicz Pruszków |
1 |
: |
1 |
20.09. 14:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
0 |
: |
0 |
20.09. 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
Nadwi¶lan Góra |
0 |
: |
2 |
21.09. 14:00 |
Stal Mielec |
- |
Raków Częstochowa |
1 |
: |
0 |
10. Kolejka - 27.09.2014 do 28.09.2014
27.09. 13:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Stal Mielec |
0 |
: |
2 |
27.09. 14:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Legionovia Legionowo |
1 |
: |
3 |
27.09. 14:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
1 |
: |
0 |
27.09. 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
MKS Kluczbork |
1 |
: |
0 |
27.09. 14:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
Wisła Puławy |
1 |
: |
3 |
28.09. 10:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
0 |
: |
0 |
28.09. 13:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Okocimski KS Brzesko |
0 |
: |
0 |
28.09. 14:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
Puszcza Niepołomice |
2 |
: |
0 |
30.09. 16:00 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
2 |
: |
2 |
11. Kolejka - 04.10.2014 do 05.10.2014
04.10. 13:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Limanovia Limanowa |
2 |
: |
1 |
04.10. 13:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Górnik Wałbrzych |
2 |
: |
0 |
04.10. 14:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Raków Częstochowa |
0 |
: |
3 |
04.10. 14:00 |
Wisła Puławy |
- |
Znicz Pruszków |
3 |
: |
1 |
04.10. 15:00 |
Stal Mielec |
- |
Nadwi¶lan Góra |
1 |
: |
1 |
04.10. 15:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Stal Stalowa Wola |
1 |
: |
1 |
04.10. 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
0 |
: |
1 |
05.10. 13:00 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
1 |
: |
2 |
05.10. 13:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Rozwój Katowice |
0 |
: |
1 |
12. Kolejka - 11.10.2014 do 12.10.2014
10.10. 13:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
0 |
: |
2 |
10.10. 16:00 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
Puszcza Niepołomice |
1 |
: |
1 |
10.10. 17:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Limanovia Limanowa |
3 |
: |
0 |
11.10. 10:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Stal Mielec |
0 |
: |
0 |
11.10. 13:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Okocimski KS Brzesko |
3 |
: |
0 |
11.10. 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
2 |
: |
2 |
11.10. 13:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
1 |
: |
2 |
11.10. 14:00 |
Wisła Puławy |
- |
MKS Kluczbork |
0 |
: |
3 |
12.10. 13:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
Legionovia Legionowo |
0 |
: |
2 |
13. Kolejka - 18.10.2014 do 19.10.2014
17.10. 16:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Wisła Puławy |
1 |
: |
1 |
18.10. 12:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Puszcza Niepołomice |
2 |
: |
0 |
18.10. 12:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
0 |
: |
1 |
18.10. 12:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Nadwi¶lan Góra |
2 |
: |
2 |
18.10. 13:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Znicz Pruszków |
1 |
: |
1 |
18.10. 14:00 |
Stal Mielec |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
1 |
: |
0 |
18.10. 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
Górnik Wałbrzych |
4 |
: |
0 |
19.10. 12:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Rozwój Katowice |
1 |
: |
1 |
19.10. 12:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Raków Częstochowa |
0 |
: |
0 |
14. Kolejka - 25.10.2014 do 26.10.2014
24.10. 16:00 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
Legionovia Legionowo |
2 |
: |
1 |
25.10. 11:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Okocimski KS Brzesko |
1 |
: |
0 |
25.10. 12:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
Puszcza Niepołomice |
1 |
: |
0 |
25.10. 12:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Stal Mielec |
0 |
: |
2 |
25.10. 13:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Limanovia Limanowa |
4 |
: |
1 |
25.10. 13:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
0 |
: |
0 |
25.10. 14:00 |
Wisła Puławy |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
3 |
: |
1 |
25.10. 16:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Raków Częstochowa |
0 |
: |
0 |
26.10. 13:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
1 |
: |
0 |
15. Kolejka - 02.11.2014 do 02.11.2014
30.10. 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
MKS Kluczbork |
0 |
: |
0 |
30.10. 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Znicz Pruszków |
3 |
: |
2 |
31.10. 12:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Stal Stalowa Wola |
2 |
: |
2 |
31.10. 12:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
1 |
: |
4 |
31.10. 16:00 |
Stal Mielec |
- |
Górnik Wałbrzych |
3 |
: |
1 |
02.11. 11:00 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Wisła Puławy |
2 |
: |
2 |
02.11. 12:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Nadwi¶lan Góra |
1 |
: |
2 |
02.11. 12:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
1 |
: |
0 |
02.11. 13:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Rozwój Katowice |
1 |
: |
2 |
16. Kolejka - 08.11.2014 do 09.11.2014
07.11. 16:00 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
0 |
: |
0 |
07.11. 18:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Rozwój Katowice |
2 |
: |
0 |
08.11. 11:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Limanovia Limanowa |
0 |
: |
0 |
08.11. 12:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Okocimski KS Brzesko |
3 |
: |
0 |
08.11. 12:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Puszcza Niepołomice |
0 |
: |
0 |
08.11. 13:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
Legionovia Legionowo |
3 |
: |
1 |
08.11. 15:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
0 |
: |
0 |
08.11. 15:00 |
Wisła Puławy |
- |
Stal Mielec |
0 |
: |
1 |
09.11. 12:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
Raków Częstochowa |
1 |
: |
2 |
17. Kolejka - 15.11.2014 do 16.11.2014
15.11. 11:00 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
1 |
: |
0 |
15.11. 11:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Górnik Wałbrzych |
0 |
: |
0 |
15.11. 12:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Wisła Puławy |
3 |
: |
4 |
15.11. 12:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Stal Stalowa Wola |
1 |
: |
3 |
15.11. 12:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Nadwi¶lan Góra |
5 |
: |
0 |
15.11. 12:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
1 |
: |
1 |
15.11. 16:00 |
Stal Mielec |
- |
MKS Kluczbork |
0 |
: |
0 |
15.11. 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
Znicz Pruszków |
1 |
: |
1 |
16.11. 12:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
2 |
: |
1 |
18. Kolejka - 22.11.2014 do 23.11.2014
22.11. 10:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
MKS Kluczbork |
1 |
: |
3 |
22.11. 11:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Wisła Puławy |
0 |
: |
0 |
22.11. 12:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Limanovia Limanowa |
1 |
: |
1 |
22.11. 12:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
3 |
: |
1 |
22.11. 12:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Górnik Wałbrzych |
2 |
: |
1 |
22.11. 17:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Nadwi¶lan Góra |
2 |
: |
0 |
23.11. 11:00 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
2 |
: |
4 |
23.11. 12:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
0 |
: |
2 |
23.11. 15:00 |
Stal Mielec |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
0 |
: |
4 |
19. Kolejka - 29.11.2014 do 30.11.2014
22.04. 16:00 |
Wisła Puławy |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
5 |
: |
1 |
28.11. 16:00 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
Rozwój Katowice |
2 |
: |
1 |
29.11. 11:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Nadwi¶lan Góra |
4 |
: |
2 |
29.11. 12:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Okocimski KS Brzesko |
2 |
: |
1 |
29.11. 12:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
Limanovia Limanowa |
1 |
: |
0 |
29.11. 12:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Raków Częstochowa |
3 |
: |
1 |
29.11. 15:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Legionovia Legionowo |
1 |
: |
2 |
29.11. 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
Stal Mielec |
1 |
: |
1 |
30.11. 11:00 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Znicz Pruszków |
0 |
: |
1 |
20. Kolejka - 07.03.2015 do 08.03.2015
07.03. 12:00 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Stal Mielec |
3 |
: |
3 |
07.03. 12:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
1 |
: |
0 |
07.03. 13:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Górnik Wałbrzych |
1 |
: |
0 |
07.03. 14:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Stal Stalowa Wola |
1 |
: |
5 |
07.03. 14:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
3 |
: |
1 |
08.03. 12:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
MKS Kluczbork |
1 |
: |
3 |
08.03. 13:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
3 |
: |
3 |
08.03. 15:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
3 |
: |
1 |
08.04. 14:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Wisła Puławy |
1 |
: |
1 |
21. Kolejka - 14.03.2015 do 14.03.2015
14.03. 12:00 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Legionovia Legionowo |
2 |
: |
2 |
14.03. 12:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
Rozwój Katowice |
1 |
: |
0 |
14.03. 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Nadwi¶lan Góra |
0 |
: |
1 |
14.03. 14:00 |
Wisła Puławy |
- |
Raków Częstochowa |
0 |
: |
1 |
14.03. 14:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Limanovia Limanowa |
0 |
: |
4 |
14.03. 14:00 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
0 |
: |
1 |
14.03. 15:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
3 |
: |
1 |
14.03. 16:00 |
Stal Mielec |
- |
Znicz Pruszków |
3 |
: |
3 |
14.03. 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
Okocimski KS Brzesko |
2 |
: |
2 |
22. Kolejka - 21.03.2015 do 22.03.2015
21.03. 13:00 |
Raków Częstochowa |
- |
MKS Kluczbork |
0 |
: |
1 |
21.03. 13:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
3 |
: |
4 |
21.03. 14:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Stal Stalowa Wola |
2 |
: |
1 |
21.03. 14:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Stal Mielec |
2 |
: |
2 |
21.03. 14:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Wisła Puławy |
2 |
: |
2 |
22.03. 12:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
2 |
: |
1 |
22.03. 13:00 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Okocimski KS Brzesko |
1 |
: |
1 |
22.03. 14:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
Górnik Wałbrzych |
0 |
: |
0 |
22.03. 15:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
2 |
: |
3 |
23. Kolejka - 28.03.2015 do 29.03.2015
28.03. 13:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
3 |
: |
2 |
28.03. 13:30 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
2 |
: |
1 |
28.03. 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
2 |
: |
1 |
28.03. 14:00 |
Wisła Puławy |
- |
Nadwi¶lan Góra |
3 |
: |
2 |
28.03. 14:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Rozwój Katowice |
0 |
: |
2 |
28.03. 15:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Znicz Pruszków |
1 |
: |
2 |
28.03. 16:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Raków Częstochowa |
3 |
: |
1 |
29.03. 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
Limanovia Limanowa |
2 |
: |
0 |
29.03. 15:00 |
Stal Mielec |
- |
Okocimski KS Brzesko |
5 |
: |
1 |
24. Kolejka - 02.04.2015 do 04.04.2015
02.04. 13:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Legionovia Legionowo |
1 |
: |
1 |
03.04. 17:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Stal Stalowa Wola |
1 |
: |
1 |
04.04. 10:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Wisła Puławy |
0 |
: |
2 |
04.04. 10:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Stal Mielec |
2 |
: |
1 |
04.04. 13:00 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Limanovia Limanowa |
5 |
: |
1 |
04.04. 13:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
3 |
: |
0 |
04.04. 13:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
MKS Kluczbork |
2 |
: |
2 |
04.04. 13:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
2 |
: |
2 |
04.04. 14:00 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
Górnik Wałbrzych |
1 |
: |
1 |
25. Kolejka - 10.04.2015 do 12.04.2015
10.04. 16:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Nadwi¶lan Góra |
3 |
: |
2 |
11.04. 13:00 |
Wisła Puławy |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
4 |
: |
2 |
11.04. 13:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Znicz Pruszków |
0 |
: |
0 |
11.04. 13:30 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Raków Częstochowa |
0 |
: |
2 |
11.04. 14:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
Stal Stalowa Wola |
1 |
: |
3 |
11.04. 14:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Stal Mielec |
0 |
: |
1 |
11.04. 14:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
1 |
: |
1 |
11.04. 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
Rozwój Katowice |
1 |
: |
2 |
12.04. 14:30 |
Legionovia Legionowo |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
2 |
: |
1 |
26. Kolejka - 18.04.2015 do 19.04.2015
18.04. 10:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
1 |
: |
2 |
18.04. 13:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Okocimski KS Brzesko |
1 |
: |
0 |
18.04. 13:30 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Rozwój Katowice |
0 |
: |
1 |
18.04. 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Wisła Puławy |
2 |
: |
4 |
18.04. 14:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Legionovia Legionowo |
0 |
: |
1 |
18.04. 14:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Stal Mielec |
2 |
: |
1 |
18.04. 17:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Górnik Wałbrzych |
2 |
: |
0 |
18.04. 17:00 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
MKS Kluczbork |
2 |
: |
0 |
19.04. 14:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
3 |
: |
1 |
27. Kolejka - 25.04.2015 do 25.04.2015
25.04. 13:00 |
Wisła Puławy |
- |
Górnik Wałbrzych |
1 |
: |
1 |
25.04. 14:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Limanovia Limanowa |
2 |
: |
0 |
25.04. 14:00 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Nadwi¶lan Góra |
0 |
: |
0 |
25.04. 14:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Stal Stalowa Wola |
2 |
: |
1 |
25.04. 15:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Raków Częstochowa |
0 |
: |
1 |
25.04. 15:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
1 |
: |
1 |
25.04. 16:00 |
Stal Mielec |
- |
Rozwój Katowice |
3 |
: |
1 |
25.04. 16:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
2 |
: |
1 |
26.04. 13:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Znicz Pruszków |
3 |
: |
1 |
28. Kolejka - 01.05.2015 do 01.05.2015
30.04. 15:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Legionovia Legionowo |
2 |
: |
1 |
01.05. 13:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
0 |
: |
2 |
01.05. 15:00 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
3 |
: |
1 |
01.05. 15:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Puszcza Niepołomice |
3 |
: |
2 |
01.05. 15:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Okocimski KS Brzesko |
1 |
: |
0 |
01.05. 15:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
Stal Mielec |
2 |
: |
1 |
02.05. 11:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
1 |
: |
1 |
02.05. 17:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Wisła Puławy |
0 |
: |
1 |
03.05. 15:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
MKS Kluczbork |
2 |
: |
1 |
29. Kolejka - 08.05.2015 do 09.05.2015
08.05. 17:00 |
Stal Mielec |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
2 |
: |
1 |
09.05. 13:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Raków Częstochowa |
2 |
: |
2 |
09.05. 14:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Rozwój Katowice |
3 |
: |
1 |
09.05. 15:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Nadwi¶lan Góra |
1 |
: |
1 |
09.05. 15:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Wisła Puławy |
2 |
: |
0 |
09.05. 15:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Znicz Pruszków |
1 |
: |
0 |
09.05. 15:00 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
0 |
: |
0 |
09.05. 16:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
Górnik Wałbrzych |
2 |
: |
2 |
09.05. 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
Stal Stalowa Wola |
1 |
: |
0 |
30. Kolejka - 16.05.2015 do 16.05.2015
15.05. 17:00 |
Znicz Pruszków |
- |
MKS Kluczbork |
0 |
: |
0 |
16.05. 14:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Legionovia Legionowo |
3 |
: |
4 |
16.05. 15:00 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Stal Stalowa Wola |
1 |
: |
1 |
16.05. 15:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
2 |
: |
1 |
16.05. 15:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
0 |
: |
0 |
16.05. 15:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Limanovia Limanowa |
2 |
: |
2 |
16.05. 15:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
Okocimski KS Brzesko |
1 |
: |
0 |
16.05. 17:00 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
Stal Mielec |
0 |
: |
0 |
16.05. 18:00 |
Wisła Puławy |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
1 |
: |
1 |
31. Kolejka - 20.05.2015 do 20.05.2015
20.05. 15:00 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Górnik Wałbrzych |
5 |
: |
0 |
20.05. 15:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
2 |
: |
0 |
20.05. 15:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Znicz Pruszków |
1 |
: |
0 |
20.05. 15:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Rozwój Katowice |
1 |
: |
1 |
20.05. 15:30 |
Legionovia Legionowo |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
2 |
: |
3 |
20.05. 15:30 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Nadwi¶lan Góra |
0 |
: |
0 |
20.05. 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
- |
Wisła Puławy |
3 |
: |
2 |
20.05. 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
- |
MKS Kluczbork |
1 |
: |
1 |
20.05. 17:00 |
Stal Mielec |
- |
Stal Stalowa Wola |
0 |
: |
2 |
32. Kolejka - 23.05.2015 do 24.05.2015
23.05. 14:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Błękitni Stargard Sz. |
0 |
: |
2 |
23.05. 15:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Legionovia Legionowo |
2 |
: |
1 |
23.05. 15:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Kotwica Kołobrzeg |
1 |
: |
1 |
23.05. 17:00 |
Energetyk ROW Rybnik |
- |
Okocimski KS Brzesko |
0 |
: |
1 |
23.05. 18:00 |
Wisła Puławy |
- |
Puszcza Niepołomice |
0 |
: |
1 |
24.05. 10:00 |
Znicz Pruszków |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
0 |
: |
0 |
24.05. 15:00 |
Nadwi¶lan Góra |
- |
Limanovia Limanowa |
4 |
: |
1 |
24.05. 15:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Raków Częstochowa |
1 |
: |
1 |
24.05. 15:00 |
Górnik Wałbrzych |
- |
Stal Mielec |
0 |
: |
1 |
33. Kolejka - 31.05.2015 do 31.05.2015
31.05. 14:00 |
Błękitni Stargard Sz. |
- |
Energetyk ROW Rybnik |
2 |
: |
3 |
31.05. 14:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Nadwi¶lan Góra |
0 |
: |
4 |
31.05. 14:00 |
Okocimski KS Brzesko |
- |
Stal Stalowa Wola |
3 |
: |
3 |
31.05. 14:00 |
Limanovia Limanowa |
- |
Siarka Tarnobrzeg |
4 |
: |
1 |
31.05. 14:00 |
Puszcza Niepołomice |
- |
MKS Kluczbork |
0 |
: |
1 |
31.05. 14:00 |
Rozwój Katowice |
- |
Znicz Pruszków |
1 |
: |
1 |
31.05. 14:00 |
| |