1. Kolejka - 20.08.2016 do 21.08.2016
20.08. 09:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Zryw Bielsk |
3 |
: |
1 |
20.08. 09:00 |
Amator Maszewo |
- |
Skra Drobin |
4 |
: |
1 |
20.08. 14:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Orzeł Goleszyn |
1 |
: |
10 |
20.08. 15:00 |
Mazur Gostynin |
- |
Skrwa Łukomie |
1 |
: |
1 |
21.08. 11:30 |
Wicher Cieszewo |
- |
Kasztelan Sierpc |
0 |
: |
2 |
21.08. 14:00 |
Unia Czermno |
- |
Spójnia Mała Wieś |
6 |
: |
1 |
28.09. 15:00 |
Unia Iłów |
- |
Swit Starozreby |
2 |
: |
0 |
2. Kolejka - 27.08.2016 do 28.08.2016
27.08. 09:00 |
Swit Starozreby |
- |
Unia Czermno |
1 |
: |
1 |
27.08. 11:00 |
Orzeł Goleszyn |
- |
Mazur Gostynin |
1 |
: |
2 |
27.08. 12:00 |
Zryw Bielsk |
- |
Wicher Cieszewo |
8 |
: |
0 |
28.08. 09:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
ULKS Ciółkowo |
0 |
: |
3 |
28.08. 09:00 |
Skrwa Łukomie |
- |
Amator Maszewo |
4 |
: |
2 |
28.08. 15:00 |
Kasztelan Sierpc |
- |
Unia Iłów |
1 |
: |
1 |
31.08. 16:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Skra Drobin |
2 |
: |
2 |
3. Kolejka - 03.09.2016 do 04.09.2016
03.09. 14:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Swit Starozreby |
2 |
: |
2 |
03.09. 15:00 |
Mazur Gostynin |
- |
Spójnia Mała Wieś |
2 |
: |
0 |
03.09. 15:00 |
Unia Iłów |
- |
Zryw Bielsk |
3 |
: |
5 |
04.09. 11:30 |
Wicher Cieszewo |
- |
Stegny Wyszogród |
3 |
: |
0 |
04.09. 14:00 |
Unia Czermno |
- |
Kasztelan Sierpc |
0 |
: |
7 |
04.09. 14:30 |
Amator Maszewo |
- |
Orzeł Goleszyn |
5 |
: |
0 |
04.09. 15:00 |
Skra Drobin |
- |
Skrwa Łukomie |
5 |
: |
0 |
4. Kolejka - 10.09.2016 do 11.09.2016
10.09. 09:00 |
Swit Starozreby |
- |
Mazur Gostynin |
0 |
: |
3 |
10.09. 09:00 |
Orzeł Goleszyn |
- |
Skra Drobin |
0 |
: |
5 |
10.09. 14:00 |
Kasztelan Sierpc |
- |
ULKS Ciółkowo |
2 |
: |
0 |
10.09. 14:00 |
Zryw Bielsk |
- |
Unia Czermno |
3 |
: |
0 |
10.09. 15:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Skrwa Łukomie |
2 |
: |
1 |
11.09. 09:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Amator Maszewo |
1 |
: |
2 |
11.09. 11:30 |
Wicher Cieszewo |
- |
Unia Iłów |
2 |
: |
0 |
5. Kolejka - 17.09.2016 do 18.09.2016
17.09. 09:00 |
Skrwa Łukomie |
- |
Orzeł Goleszyn |
0 |
: |
2 |
17.09. 09:00 |
Amator Maszewo |
- |
Swit Starozreby |
3 |
: |
1 |
17.09. 13:00 |
Unia Iłów |
- |
Stegny Wyszogród |
2 |
: |
1 |
17.09. 13:30 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Zryw Bielsk |
3 |
: |
2 |
17.09. 14:00 |
Mazur Gostynin |
- |
Kasztelan Sierpc |
2 |
: |
2 |
18.09. 14:00 |
Unia Czermno |
- |
Wicher Cieszewo |
3 |
: |
2 |
18.09. 14:00 |
Skra Drobin |
- |
Spójnia Mała Wieś |
4 |
: |
1 |
6. Kolejka - 24.09.2016 do 25.09.2016
24.09. 09:00 |
Swit Starozreby |
- |
Skra Drobin |
1 |
: |
3 |
24.09. 14:00 |
Zryw Bielsk |
- |
Mazur Gostynin |
1 |
: |
6 |
24.09. 14:00 |
Unia Iłów |
- |
Unia Czermno |
4 |
: |
2 |
24.09. 14:00 |
Kasztelan Sierpc |
- |
Amator Maszewo |
1 |
: |
2 |
24.09. 15:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Orzeł Goleszyn |
1 |
: |
1 |
25.09. 09:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Skrwa Łukomie |
3 |
: |
1 |
25.09. 11:30 |
Wicher Cieszewo |
- |
ULKS Ciółkowo |
1 |
: |
0 |
7. Kolejka - 01.10.2016 do 02.10.2016
01.10. 09:00 |
Orzeł Goleszyn |
- |
Spójnia Mała Wieś |
3 |
: |
0 |
01.10. 09:00 |
Skrwa Łukomie |
- |
Swit Starozreby |
0 |
: |
2 |
01.10. 12:00 |
Mazur Gostynin |
- |
Wicher Cieszewo |
5 |
: |
0 |
01.10. 13:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Unia Iłów |
1 |
: |
5 |
01.10. 13:00 |
Amator Maszewo |
- |
Zryw Bielsk |
5 |
: |
0 |
02.10. 13:00 |
Skra Drobin |
- |
Kasztelan Sierpc |
1 |
: |
3 |
02.10. 13:00 |
Unia Czermno |
- |
Stegny Wyszogród |
0 |
: |
4 |
8. Kolejka - 08.10.2016 do 09.10.2016
08.10. 09:00 |
Swit Starozreby |
- |
Orzeł Goleszyn |
0 |
: |
0 |
08.10. 13:00 |
Zryw Bielsk |
- |
Skra Drobin |
2 |
: |
2 |
08.10. 13:00 |
Kasztelan Sierpc |
- |
Skrwa Łukomie |
5 |
: |
1 |
08.10. 14:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Spójnia Mała Wieś |
3 |
: |
0 |
09.10. 09:00 |
Unia Iłów |
- |
Mazur Gostynin |
3 |
: |
2 |
09.10. 11:30 |
Wicher Cieszewo |
- |
Amator Maszewo |
1 |
: |
3 |
09.10. 14:00 |
Unia Czermno |
- |
ULKS Ciółkowo |
4 |
: |
1 |
9. Kolejka - 15.10.2016 do 16.10.2016
15.10. 09:00 |
Orzeł Goleszyn |
- |
Kasztelan Sierpc |
1 |
: |
2 |
15.10. 12:00 |
Mazur Gostynin |
- |
Unia Czermno |
2 |
: |
0 |
15.10. 13:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Stegny Wyszogród |
2 |
: |
2 |
15.10. 13:00 |
Amator Maszewo |
- |
Unia Iłów |
2 |
: |
2 |
16.10. 09:00 |
Skrwa Łukomie |
- |
Zryw Bielsk |
2 |
: |
3 |
16.10. 09:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Swit Starozreby |
0 |
: |
2 |
16.10. 13:00 |
Skra Drobin |
- |
Wicher Cieszewo |
4 |
: |
1 |
10. Kolejka - 22.10.2016 do 23.10.2016
22.10. 13:00 |
Unia Iłów |
- |
Skra Drobin |
3 |
: |
0 |
22.10. 13:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Swit Starozreby |
4 |
: |
0 |
22.10. 13:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Mazur Gostynin |
2 |
: |
7 |
22.10. 13:00 |
Zryw Bielsk |
- |
Orzeł Goleszyn |
3 |
: |
5 |
23.10. 09:00 |
Unia Czermno |
- |
Amator Maszewo |
2 |
: |
2 |
23.10. 11:30 |
Wicher Cieszewo |
- |
Skrwa Łukomie |
0 |
: |
0 |
23.10. 13:00 |
Kasztelan Sierpc |
- |
Spójnia Mała Wieś |
8 |
: |
0 |
11. Kolejka - 29.10.2016 do 30.10.2016
29.10. 09:00 |
Orzeł Goleszyn |
- |
Wicher Cieszewo |
6 |
: |
1 |
29.10. 09:00 |
Swit Starozreby |
- |
Kasztelan Sierpc |
1 |
: |
1 |
29.10. 09:00 |
Amator Maszewo |
- |
ULKS Ciółkowo |
3 |
: |
1 |
29.10. 13:00 |
Mazur Gostynin |
- |
Stegny Wyszogród |
2 |
: |
0 |
30.10. 10:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Zryw Bielsk |
1 |
: |
6 |
30.10. 10:00 |
Skrwa Łukomie |
- |
Unia Iłów |
1 |
: |
1 |
30.10. 13:00 |
Skra Drobin |
- |
Unia Czermno |
9 |
: |
5 |
12. Kolejka - 05.11.2016 do 06.11.2016
05.11. 12:00 |
Zryw Bielsk |
- |
Swit Starozreby |
2 |
: |
0 |
05.11. 12:30 |
Mazur Gostynin |
- |
Amator Maszewo |
3 |
: |
0 |
05.11. 12:30 |
Unia Iłów |
- |
Orzeł Goleszyn |
2 |
: |
1 |
05.11. 13:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Skra Drobin |
1 |
: |
6 |
05.11. 13:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Kasztelan Sierpc |
2 |
: |
2 |
06.11. 12:30 |
Wicher Cieszewo |
- |
Spójnia Mała Wieś |
4 |
: |
2 |
06.11. 12:30 |
Unia Czermno |
- |
Skrwa Łukomie |
3 |
: |
1 |
13. Kolejka - 12.11.2016 do 13.11.2016
11.11. 09:30 |
Swit Starozreby |
- |
Wicher Cieszewo |
1 |
: |
1 |
12.11. 10:00 |
Kasztelan Sierpc |
- |
Zryw Bielsk |
5 |
: |
1 |
12.11. 10:00 |
Amator Maszewo |
- |
Stegny Wyszogród |
4 |
: |
1 |
12.11. 10:00 |
Orzeł Goleszyn |
- |
Unia Czermno |
2 |
: |
0 |
13.11. 10:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Unia Iłów |
0 |
: |
7 |
13.11. 13:00 |
Skra Drobin |
- |
Mazur Gostynin |
0 |
: |
2 |
13.11. 13:00 |
Skrwa Łukomie |
- |
ULKS Ciółkowo |
7 |
: |
0 |
14. Kolejka - 19.11.2016 do 20.11.2016
01.04. 10:00 |
Swit Starozreby |
- |
Unia Iłów |
2 |
: |
2 |
01.04. 13:00 |
Orzeł Goleszyn |
- |
ULKS Ciółkowo |
1 |
: |
1 |
01.04. 14:00 |
Kasztelan Sierpc |
- |
Wicher Cieszewo |
2 |
: |
4 |
01.04. 14:00 |
Zryw Bielsk |
- |
Stegny Wyszogród |
1 |
: |
0 |
02.04. 11:00 |
Skra Drobin |
- |
Amator Maszewo |
2 |
: |
3 |
02.04. 11:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Unia Czermno |
0 |
: |
3 |
02.04. 12:00 |
Skrwa Łukomie |
- |
Mazur Gostynin |
0 |
: |
3 |
15. Kolejka - 08.04.2017 do 09.04.2017
08.04. 09:00 |
Amator Maszewo |
- |
Skrwa Łukomie |
4 |
: |
0 |
08.04. 14:00 |
Mazur Gostynin |
- |
Orzeł Goleszyn |
6 |
: |
0 |
08.04. 14:30 |
Unia Iłów |
- |
Kasztelan Sierpc |
2 |
: |
1 |
09.04. 09:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Spójnia Mała Wieś |
4 |
: |
1 |
09.04. 12:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Zryw Bielsk |
1 |
: |
2 |
09.04. 14:00 |
Skra Drobin |
- |
Stegny Wyszogród |
5 |
: |
2 |
09.04. 14:00 |
Unia Czermno |
- |
Swit Starozreby |
1 |
: |
3 |
16. Kolejka - 14.04.2017 do 31.05.2017
14.04. 15:00 |
Kasztelan Sierpc |
- |
Unia Czermno |
1 |
: |
2 |
15.04. 09:00 |
Skrwa Łukomie |
- |
Skra Drobin |
1 |
: |
3 |
15.04. 09:00 |
Orzeł Goleszyn |
- |
Amator Maszewo |
1 |
: |
5 |
15.04. 09:00 |
Swit Starozreby |
- |
ULKS Ciółkowo |
5 |
: |
1 |
15.04. 13:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Wicher Cieszewo |
0 |
: |
1 |
15.04. 14:00 |
Zryw Bielsk |
- |
Unia Iłów |
1 |
: |
4 |
31.05. 16:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Mazur Gostynin |
1 |
: |
6 |
17. Kolejka - 22.04.2017 do 23.04.2017
22.04. 11:00 |
Unia Iłów |
- |
Wicher Cieszewo |
4 |
: |
1 |
22.04. 13:00 |
Amator Maszewo |
- |
Spójnia Mała Wieś |
6 |
: |
1 |
22.04. 15:00 |
Mazur Gostynin |
- |
Swit Starozreby |
2 |
: |
0 |
23.04. 09:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Kasztelan Sierpc |
0 |
: |
2 |
23.04. 14:00 |
Skrwa Łukomie |
- |
Stegny Wyszogród |
1 |
: |
1 |
23.04. 14:00 |
Skra Drobin |
- |
Orzeł Goleszyn |
2 |
: |
3 |
23.04. 15:00 |
Unia Czermno |
- |
Zryw Bielsk |
4 |
: |
2 |
18. Kolejka - 28.04.2017 do 30.04.2017
28.04. 15:15 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Skra Drobin |
0 |
: |
8 |
29.04. 09:00 |
Orzeł Goleszyn |
- |
Skrwa Łukomie |
0 |
: |
1 |
29.04. 09:00 |
Swit Starozreby |
- |
Amator Maszewo |
1 |
: |
2 |
29.04. 11:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Unia Iłów |
2 |
: |
1 |
29.04. 14:00 |
Zryw Bielsk |
- |
ULKS Ciółkowo |
4 |
: |
1 |
29.04. 14:00 |
Kasztelan Sierpc |
- |
Mazur Gostynin |
1 |
: |
2 |
30.04. 12:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Unia Czermno |
1 |
: |
4 |
19. Kolejka - 06.05.2017 do 07.05.2017
06.05. 09:00 |
Amator Maszewo |
- |
Kasztelan Sierpc |
2 |
: |
0 |
06.05. 11:00 |
Orzeł Goleszyn |
- |
Stegny Wyszogród |
1 |
: |
0 |
06.05. 13:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Wicher Cieszewo |
1 |
: |
4 |
06.05. 15:30 |
Mazur Gostynin |
- |
Zryw Bielsk |
3 |
: |
1 |
07.05. 12:00 |
Skra Drobin |
- |
Swit Starozreby |
3 |
: |
7 |
07.05. 14:00 |
Skrwa Łukomie |
- |
Spójnia Mała Wieś |
6 |
: |
1 |
07.05. 16:00 |
Unia Czermno |
- |
Unia Iłów |
6 |
: |
0 |
20. Kolejka - 13.05.2017 do 14.05.2017
13.05. 09:00 |
Swit Starozreby |
- |
Skrwa Łukomie |
0 |
: |
2 |
13.05. 13:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
Unia Czermno |
2 |
: |
4 |
13.05. 14:00 |
Kasztelan Sierpc |
- |
Skra Drobin |
1 |
: |
2 |
13.05. 14:00 |
Zryw Bielsk |
- |
Amator Maszewo |
0 |
: |
1 |
13.05. 15:00 |
Unia Iłów |
- |
ULKS Ciółkowo |
4 |
: |
0 |
14.05. 11:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Orzeł Goleszyn |
2 |
: |
0 |
14.05. 12:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Mazur Gostynin |
1 |
: |
7 |
21. Kolejka - 19.05.2017 do 21.05.2017
19.05. 15:30 |
Mazur Gostynin |
- |
Unia Iłów |
6 |
: |
0 |
20.05. 09:00 |
Amator Maszewo |
- |
Wicher Cieszewo |
7 |
: |
1 |
20.05. 13:00 |
Orzeł Goleszyn |
- |
Swit Starozreby |
2 |
: |
3 |
20.05. 13:00 |
ULKS Ciółkowo |
- |
Unia Czermno |
0 |
: |
3 |
20.05. 14:00 |
Zryw Bielsk |
- |
Skra Drobin |
3 |
: |
2 |
21.05. 11:00 |
Spójnia Mała Wieś |
- |
Stegny Wyszogród |
3 |
: |
0 |
21.05. 14:00 |
Skrwa Łukomie |
- |
Kasztelan Sierpc |
2 |
: |
5 |
22. Kolejka - 27.05.2017 do 27.05.2017
27.05. 13:00 |
Swit Starozreby |
- |
Spójnia Mała Wieś |
4 |
: |
3 |
27.05. 14:00 |
Zryw Bielsk |
- |
Skrwa Łukomie |
3 |
: |
1 |
27.05. 14:00 |
Kasztelan Sierpc |
- |
Orzeł Goleszyn |
2 |
: |
1 |
27.05. 14:00 |
Stegny Wyszogród |
- |
ULKS Ciółkowo |
3 |
: |
0 |
27.05. 15:00 |
Unia Iłów |
- |
Amator Maszewo |
4 |
: |
2 |
27.05. 15:00 |
Unia Czermno |
- |
Mazur Gostynin |
0 |
: |
2 |
27.05. 15:00 |
Wicher Cieszewo |
- |
Skra Drobin |
3 |
: |
2 |
23. Kolejka - 03.06.2017 do 04.06.2017
03.06. 09:00 |
Swit Starozreby |
- |
Stegny Wyszogród |
2 |
|