1. Kolejka - 05.08.2016 do 07.08.2016
06.08. 09:00 |
LKS Promna |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 |
: |
3 |
06.08. 09:00 |
Sparta Jazgarzew |
- |
Mazur Karczew |
1 |
: |
4 |
06.08. 14:00 |
Oskar Przysucha |
- |
Broń Radom |
0 |
: |
4 |
06.08. 15:00 |
MKS Piaseczno |
- |
Błonianka Błonie |
1 |
: |
3 |
06.08. 15:00 |
Orzeł Wierzbica |
- |
Znicz II Pruszków |
2 |
: |
5 |
06.08. 15:00 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Pilica Białobrzegi |
2 |
: |
2 |
07.08. 12:00 |
Grom Warszawa |
- |
KS Konstancin |
1 |
: |
0 |
07.08. 15:00 |
Proch Pionki |
- |
Energia Kozienice |
0 |
: |
1 |
07.09. 13:30 |
Victoria Sulejówek |
- |
KS Raszyn |
5 |
: |
1 |
Pauza: Wilga Garwolin
2. Kolejka - 10.08.2016 do 10.08.2016
10.08. 15:00 |
Mazur Karczew |
- |
LKS Promna |
1 |
: |
2 |
10.08. 15:30 |
Energia Kozienice |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
3 |
: |
1 |
10.08. 15:30 |
Błonianka Błonie |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 |
: |
5 |
10.08. 15:30 |
KS Konstancin |
- |
Orzeł Wierzbica |
5 |
: |
0 |
10.08. 16:00 |
Znicz II Pruszków |
- |
Oskar Przysucha |
3 |
: |
2 |
10.08. 16:00 |
Broń Radom |
- |
Sparta Jazgarzew |
2 |
: |
2 |
10.08. 16:00 |
MKS Piaseczno |
- |
Wilga Garwolin |
3 |
: |
2 |
10.08. 17:00 |
Grom Warszawa |
- |
Pilica Białobrzegi |
0 |
: |
1 |
14.09. 14:30 |
KS Raszyn |
- |
Proch Pionki |
2 |
: |
1 |
Pauza: Victoria Sulejówek
3. Kolejka - 06.08.2016 do 07.08.2016
13.08. 09:00 |
Grom Warszawa |
- |
Energia Kozienice |
0 |
: |
2 |
13.08. 09:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Mazur Karczew |
2 |
: |
0 |
13.08. 12:00 |
Oskar Przysucha |
- |
KS Konstancin |
4 |
: |
0 |
13.08. 13:00 |
Orzeł Wierzbica |
- |
Pilica Białobrzegi |
2 |
: |
2 |
13.08. 14:00 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
KS Raszyn |
4 |
: |
0 |
13.08. 15:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Błonianka Błonie |
3 |
: |
1 |
13.08. 15:00 |
LKS Promna |
- |
Broń Radom |
0 |
: |
5 |
13.08. 15:30 |
Sparta Jazgarzew |
- |
Znicz II Pruszków |
3 |
: |
1 |
13.08. 16:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
MKS Piaseczno |
4 |
: |
0 |
Pauza: Proch Pionki
4. Kolejka - 20.08.2016 do 21.08.2016
20.08. 09:00 |
Znicz II Pruszków |
- |
LKS Promna |
2 |
: |
1 |
20.08. 09:00 |
Błonianka Błonie |
- |
Mazur Karczew |
0 |
: |
1 |
20.08. 09:00 |
Sparta Jazgarzew |
- |
KS Konstancin |
1 |
: |
0 |
20.08. 12:00 |
KS Raszyn |
- |
Grom Warszawa |
2 |
: |
0 |
20.08. 14:00 |
Energia Kozienice |
- |
Orzeł Wierzbica |
4 |
: |
1 |
20.08. 15:00 |
Broń Radom |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
4 |
: |
2 |
20.08. 15:00 |
MKS Piaseczno |
- |
Proch Pionki |
5 |
: |
2 |
21.08. 15:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Victoria Sulejówek |
0 |
: |
1 |
14.09. 14:30 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Oskar Przysucha |
1 |
: |
1 |
Pauza: Szydłowianka Szydłowiec
5. Kolejka - 24.08.2016 do 24.08.2016
24.08. 15:00 |
Oskar Przysucha |
- |
Energia Kozienice |
3 |
: |
0 |
24.08. 15:00 |
Orzeł Wierzbica |
- |
KS Raszyn |
0 |
: |
4 |
24.08. 15:00 |
Sparta Jazgarzew |
- |
Pilica Białobrzegi |
1 |
: |
0 |
24.08. 15:00 |
LKS Promna |
- |
KS Konstancin |
0 |
: |
1 |
24.08. 15:00 |
Proch Pionki |
- |
Wilga Garwolin |
1 |
: |
1 |
24.08. 15:00 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
MKS Piaseczno |
0 |
: |
3 |
24.08. 15:00 |
Mazur Karczew |
- |
Broń Radom |
2 |
: |
4 |
24.08. 15:30 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Znicz II Pruszków |
2 |
: |
2 |
24.08. 18:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Błonianka Błonie |
6 |
: |
1 |
Pauza: Grom Warszawa
6. Kolejka - 27.08.2016 do 28.08.2016
27.08. 09:00 |
Energia Kozienice |
- |
Sparta Jazgarzew |
0 |
: |
0 |
27.08. 09:00 |
Błonianka Błonie |
- |
Broń Radom |
1 |
: |
2 |
27.08. 09:00 |
KS Raszyn |
- |
Oskar Przysucha |
0 |
: |
3 |
27.08. 12:30 |
KS Konstancin |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
3 |
: |
3 |
27.08. 15:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
LKS Promna |
0 |
: |
0 |
27.08. 15:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
0 |
: |
1 |
27.08. 15:00 |
MKS Piaseczno |
- |
Grom Warszawa |
5 |
: |
0 |
27.08. 17:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Proch Pionki |
3 |
: |
1 |
28.08. 09:00 |
Znicz II Pruszków |
- |
Mazur Karczew |
0 |
: |
1 |
Pauza: Orzeł Wierzbica
7. Kolejka - 31.08.2016 do 07.09.2016
31.08. 15:00 |
LKS Promna |
- |
Energia Kozienice |
3 |
: |
4 |
31.08. 15:00 |
Sparta Jazgarzew |
- |
KS Raszyn |
3 |
: |
2 |
31.08. 15:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Pilica Białobrzegi |
4 |
: |
1 |
31.08. 15:00 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Victoria Sulejówek |
2 |
: |
1 |
31.08. 15:00 |
Proch Pionki |
- |
Błonianka Błonie |
0 |
: |
2 |
31.08. 15:30 |
Orzeł Wierzbica |
- |
MKS Piaseczno |
0 |
: |
1 |
31.08. 16:00 |
Broń Radom |
- |
Znicz II Pruszków |
4 |
: |
1 |
31.08. 17:00 |
Grom Warszawa |
- |
Wilga Garwolin |
0 |
: |
0 |
07.09. 15:00 |
Mazur Karczew |
- |
KS Konstancin |
2 |
: |
2 |
Pauza: Oskar Przysucha
8. Kolejka - 03.09.2016 do 04.09.2016
03.09. 09:00 |
KS Raszyn |
- |
LKS Promna |
0 |
: |
3 |
03.09. 09:00 |
Błonianka Błonie |
- |
Znicz II Pruszków |
2 |
: |
0 |
03.09. 14:00 |
Energia Kozienice |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
0 |
: |
2 |
03.09. 15:00 |
MKS Piaseczno |
- |
Oskar Przysucha |
1 |
: |
0 |
03.09. 15:00 |
KS Konstancin |
- |
Broń Radom |
0 |
: |
1 |
03.09. 15:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Mazur Karczew |
1 |
: |
3 |
03.09. 17:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Grom Warszawa |
5 |
: |
0 |
04.09. 14:00 |
Proch Pionki |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
2 |
: |
1 |
04.09. 15:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Orzeł Wierzbica |
7 |
: |
1 |
Pauza: Sparta Jazgarzew
9. Kolejka - 10.09.2016 do 11.09.2016
10.09. 09:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
KS Raszyn |
5 |
: |
1 |
10.09. 11:00 |
Grom Warszawa |
- |
Proch Pionki |
1 |
: |
0 |
10.09. 11:00 |
Orzeł Wierzbica |
- |
Victoria Sulejówek |
1 |
: |
6 |
10.09. 13:30 |
Oskar Przysucha |
- |
Wilga Garwolin |
0 |
: |
2 |
10.09. 14:00 |
Sparta Jazgarzew |
- |
MKS Piaseczno |
2 |
: |
1 |
10.09. 14:00 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Błonianka Błonie |
2 |
: |
4 |
10.09. 14:00 |
Mazur Karczew |
- |
Energia Kozienice |
0 |
: |
2 |
10.09. 15:00 |
Broń Radom |
- |
Pilica Białobrzegi |
1 |
: |
0 |
11.09. 09:00 |
Znicz II Pruszków |
- |
KS Konstancin |
1 |
: |
3 |
Pauza: LKS Promna
10. Kolejka - 17.09.2016 do 18.09.2016
17.09. 09:00 |
Błonianka Błonie |
- |
KS Konstancin |
2 |
: |
1 |
17.09. 11:00 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Grom Warszawa |
3 |
: |
1 |
17.09. 12:00 |
KS Raszyn |
- |
Mazur Karczew |
0 |
: |
2 |
17.09. 14:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Znicz II Pruszków |
2 |
: |
4 |
17.09. 14:00 |
Energia Kozienice |
- |
Broń Radom |
0 |
: |
0 |
17.09. 14:30 |
MKS Piaseczno |
- |
LKS Promna |
0 |
: |
3 |
17.09. 17:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Oskar Przysucha |
5 |
: |
0 |
18.09. 14:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Sparta Jazgarzew |
2 |
: |
5 |
18.09. 14:00 |
Proch Pionki |
- |
Orzeł Wierzbica |
4 |
: |
1 |
Pauza: Mszczonowianka Mszczonów
11. Kolejka - 24.09.2016 do 25.09.2016
24.09. 09:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
MKS Piaseczno |
3 |
: |
2 |
24.09. 09:00 |
Sparta Jazgarzew |
- |
Victoria Sulejówek |
0 |
: |
1 |
24.09. 11:00 |
KS Konstancin |
- |
Pilica Białobrzegi |
0 |
: |
3 |
24.09. 11:00 |
Orzeł Wierzbica |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
3 |
: |
1 |
24.09. 13:00 |
Oskar Przysucha |
- |
Proch Pionki |
3 |
: |
0 |
24.09. 13:00 |
Grom Warszawa |
- |
Błonianka Błonie |
1 |
: |
4 |
24.09. 14:00 |
LKS Promna |
- |
Wilga Garwolin |
0 |
: |
2 |
24.09. 15:00 |
Broń Radom |
- |
KS Raszyn |
4 |
: |
1 |
25.09. 09:00 |
Znicz II Pruszków |
- |
Energia Kozienice |
1 |
: |
1 |
Pauza: Mazur Karczew
12. Kolejka - 30.09.2016 do 02.10.2016
30.09. 17:00 |
Grom Warszawa |
- |
Orzeł Wierzbica |
2 |
: |
1 |
01.10. 09:00 |
KS Konstancin |
- |
Energia Kozienice |
3 |
: |
3 |
01.10. 09:00 |
Błonianka Błonie |
- |
Pilica Białobrzegi |
0 |
: |
0 |
01.10. 11:30 |
MKS Piaseczno |
- |
Mazur Karczew |
2 |
: |
2 |
01.10. 12:00 |
KS Raszyn |
- |
Znicz II Pruszków |
1 |
: |
5 |
01.10. 13:00 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Oskar Przysucha |
4 |
: |
1 |
01.10. 17:30 |
Victoria Sulejówek |
- |
LKS Promna |
4 |
: |
0 |
02.10. 13:00 |
Proch Pionki |
- |
Sparta Jazgarzew |
1 |
: |
0 |
02.10. 14:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 |
: |
2 |
Pauza: Broń Radom
13. Kolejka - 08.10.2016 do 09.10.2016
08.10. 09:00 |
Sparta Jazgarzew |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
0 |
: |
1 |
08.10. 11:00 |
Orzeł Wierzbica |
- |
Błonianka Błonie |
0 |
: |
2 |
08.10. 12:30 |
Oskar Przysucha |
- |
Grom Warszawa |
5 |
: |
2 |
08.10. 13:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Victoria Sulejówek |
2 |
: |
1 |
08.10. 13:00 |
Mazur Karczew |
- |
Wilga Garwolin |
2 |
: |
0 |
08.10. 13:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Energia Kozienice |
1 |
: |
1 |
08.10. 13:30 |
KS Konstancin |
- |
KS Raszyn |
1 |
: |
0 |
08.10. 15:00 |
Broń Radom |
- |
MKS Piaseczno |
3 |
: |
2 |
09.10. 11:00 |
LKS Promna |
- |
Proch Pionki |
1 |
: |
0 |
Pauza: Znicz II Pruszków
14. Kolejka - 15.10.2016 do 16.10.2016
15.10. 09:00 |
KS Raszyn |
- |
Pilica Białobrzegi |
2 |
: |
3 |
15.10. 09:00 |
Błonianka Błonie |
- |
Energia Kozienice |
1 |
: |
0 |
15.10. 09:00 |
Grom Warszawa |
- |
Sparta Jazgarzew |
1 |
: |
5 |
15.10. 11:00 |
Orzeł Wierzbica |
- |
Oskar Przysucha |
0 |
: |
3 |
15.10. 12:00 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
LKS Promna |
1 |
: |
1 |
15.10. 13:30 |
MKS Piaseczno |
- |
Znicz II Pruszków |
0 |
: |
0 |
16.10. 09:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Mazur Karczew |
1 |
: |
0 |
16.10. 13:00 |
Proch Pionki |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
3 |
: |
5 |
16.10. 13:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Broń Radom |
2 |
: |
4 |
Pauza: KS Konstancin
15. Kolejka - 22.10.2016 do 23.10.2016
22.10. 09:00 |
KS Konstancin |
- |
MKS Piaseczno |
0 |
: |
3 |
22.10. 09:00 |
Sparta Jazgarzew |
- |
Orzeł Wierzbica |
5 |
: |
0 |
22.10. 09:00 |
Energia Kozienice |
- |
KS Raszyn |
9 |
: |
1 |
22.10. 09:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
4 |
: |
2 |
22.10. 10:30 |
Znicz II Pruszków |
- |
Wilga Garwolin |
1 |
: |
2 |
22.10. 12:00 |
Oskar Przysucha |
- |
Błonianka Błonie |
6 |
: |
1 |
22.10. 13:00 |
Mazur Karczew |
- |
Proch Pionki |
2 |
: |
0 |
22.10. 14:00 |
Broń Radom |
- |
Victoria Sulejówek |
1 |
: |
1 |
23.10. 09:00 |
LKS Promna |
- |
Grom Warszawa |
3 |
: |
0 |
Pauza: Pilica Białobrzegi
16. Kolejka - 29.10.2016 do 30.10.2016
29.10. 09:00 |
Wilga Garwolin |
- |
KS Konstancin |
2 |
: |
1 |
29.10. 09:00 |
MKS Piaseczno |
- |
Pilica Białobrzegi |
1 |
: |
2 |
29.10. 09:00 |
Błonianka Błonie |
- |
KS Raszyn |
0 |
: |
1 |
29.10. 11:00 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Mazur Karczew |
0 |
: |
3 |
29.10. 11:00 |
Orzeł Wierzbica |
- |
LKS Promna |
2 |
: |
1 |
29.10. 11:00 |
Oskar Przysucha |
- |
Sparta Jazgarzew |
3 |
: |
2 |
29.10. 11:00 |
Grom Warszawa |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 |
: |
2 |
29.10. 11:30 |
Victoria Sulejówek |
- |
Znicz II Pruszków |
11 |
: |
2 |
30.10. 12:00 |
Proch Pionki |
- |
Broń Radom |
0 |
: |
2 |
Pauza: Energia Kozienice
17. Kolejka - 05.11.2016 do 06.11.2016
05.11. 10:00 |
Sparta Jazgarzew |
- |
Błonianka Błonie |
1 |
: |
2 |
05.11. 11:00 |
LKS Promna |
- |
Oskar Przysucha |
2 |
: |
3 |
05.11. 12:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Orzeł Wierzbica |
2 |
: |
1 |
05.11. 12:00 |
Energia Kozienice |
- |
MKS Piaseczno |
1 |
: |
2 |
05.11. 12:30 |
KS Konstancin |
- |
Victoria Sulejówek |
1 |
: |
1 |
05.11. 12:30 |
Mazur Karczew |
- |
Grom Warszawa |
0 |
: |
1 |
05.11. 13:30 |
Znicz II Pruszków |
- |
Proch Pionki |
6 |
: |
0 |
05.11. 15:00 |
Broń Radom |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
3 |
: |
2 |
06.11. 12:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Wilga Garwolin |
2 |
: |
1 |
Pauza: KS Raszyn
18. Kolejka - 11.11.2016 do 13.11.2016
11.11. 11:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Energia Kozienice |
3 |
: |
1 |
12.11. 10:00 |
MKS Piaseczno |
- |
KS Raszyn |
3 |
: |
1 |
12.11. 10:00 |
Sparta Jazgarzew |
- |
LKS Promna |
1 |
: |
0 |
12.11. 12:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Pilica Białobrzegi |
1 |
: |
1 |
12.11. 12:00 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Znicz II Pruszków |
2 |
: |
5 |
12.11. 12:00 |
Oskar Przysucha |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 |
: |
0 |
12.11. 12:00 |
Orzeł Wierzbica |
- |
Mazur Karczew |
1 |
: |
2 |
12.11. 12:00 |
Grom Warszawa |
- |
Broń Radom |
0 |
: |
5 |
13.11. 11:00 |
Proch Pionki |
- |
KS Konstancin |
0 |
: |
3 |
Pauza: Błonianka Błonie
19. Kolejka - 19.11.2016 do 20.11.2016
19.11. 10:00 |
KS Konstancin |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
0 |
: |
2 |
19.11. 10:00 |
KS Raszyn |
- |
Wilga Garwolin |
1 |
: |
2 |
19.11. 12:00 |
Mazur Karczew |
- |
Oskar Przysucha |
1 |
: |
1 |
19.11. 12:00 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Sparta Jazgarzew |
1 |
: |
3 |
19.11. 12:00 |
Energia Kozienice |
- |
Victoria Sulejówek |
0 |
: |
3 |
20.11. 11:00 |
LKS Promna |
- |
Błonianka Błonie |
0 |
: |
3 |
20.11. 11:00 |
Broń Radom |
- |
Orzeł Wierzbica |
3 |
: |
1 |
20.11. 11:00 |
Znicz II Pruszków |
- |
Grom Warszawa |
6 |
: |
0 |
20.11. 12:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Proch Pionki |
3 |
: |
1 |
Pauza: MKS Piaseczno
20. Kolejka - 04.03.2017 do 05.03.2017
04.03. 10:00 |
KS Konstancin |
- |
Grom Warszawa |
1 |
: |
2 |
04.03. 11:00 |
Błonianka Błonie |
- |
MKS Piaseczno |
1 |
: |
1 |
04.03. 11:30 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
LKS Promna |
2 |
: |
1 |
04.03. 14:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
3 |
: |
2 |
04.03. 14:00 |
Mazur Karczew |
- |
Sparta Jazgarzew |
1 |
: |
0 |
04.03. 15:00 |
Broń Radom |
- |
Oskar Przysucha |
2 |
: |
4 |
05.03. 11:00 |
Znicz II Pruszków |
- |
Orzeł Wierzbica |
7 |
: |
1 |
05.03. 11:30 |
KS Raszyn |
- |
Victoria Sulejówek |
0 |
: |
5 |
05.04. 14:30 |
Energia Kozienice |
- |
Proch Pionki |
2 |
: |
1 |
Pauza: Wilga Garwolin
21. Kolejka - 11.03.2017 do 12.03.2017
11.03. 11:30 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Błonianka Błonie |
2 |
: |
1 |
11.03. 12:00 |
LKS Promna |
- |
Mazur Karczew |
2 |
: |
0 |
11.03. 13:00 |
Oskar Przysucha |
- |
Znicz II Pruszków |
4 |
: |
1 |
11.03. 14:00 |
Sparta Jazgarzew |
- |
Broń Radom |
1 |
: |
1 |
11.03. 14:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Grom Warszawa |
3 |
: |
2 |
11.03. 14:00 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Energia Kozienice |
1 |
: |
4 |
11.03. 16:00 |
Orzeł Wierzbica |
- |
KS Konstancin |
4 |
: |
2 |
12.03. 14:00 |
Proch Pionki |
- |
KS Raszyn |
2 |
: |
2 |
12.03. 14:00 |
Wilga Garwolin |
- |
MKS Piaseczno |
0 |
: |
0 |
Pauza: Victoria Sulejówek
22. Kolejka - 18.03.2017 do 19.03.2017
18.03. 10:00 |
Błonianka Błonie |
- |
Wilga Garwolin |
1 |
: |
1 |
18.03. 10:00 |
KS Konstancin |
- |
Oskar Przysucha |
0 |
: |
0 |
18.03. 11:00 |
Energia Kozienice |
- |
Grom Warszawa |
0 |
: |
1 |
18.03. 11:30 |
KS Raszyn |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
0 |
: |
3 |
18.03. 14:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Orzeł Wierzbica |
2 |
: |
0 |
18.03. 14:00 |
MKS Piaseczno |
- |
Victoria Sulejówek |
0 |
: |
1 |
18.03. 14:30 |
Mazur Karczew |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
3 |
: |
1 |
18.03. 15:00 |
Broń Radom |
- |
LKS Promna |
5 |
: |
0 |
19.03. 10:00 |
Znicz II Pruszków |
- |
Sparta Jazgarzew |
3 |
: |
1 |
Pauza: Proch Pionki
23. Kolejka - 24.03.2017 do 26.03.2017
24.03. 18:30 |
Victoria Sulejówek |
- |
Wilga Garwolin |
6 |
: |
0 |
25.03. 10:00 |
KS Konstancin |
- |
Sparta Jazgarzew |
2 |
: |
0 |
25.03. 11:30 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Broń Radom |
1 |
: |
1 |
25.03. 14:00 |
Oskar Przysucha |
- |
Pilica Białobrzegi |
0 |
: |
4 |
25.03. 14:00 |
Grom Warszawa |
- |
KS Raszyn |
3 |
: |
1 |
25.03. 14:00 |
LKS Promna |
- |
Znicz II Pruszków |
1 |
: |
0 |
25.03. 15:00 |
Mazur Karczew |
- |
Błonianka Błonie |
2 |
: |
1 |
25.03. 16:00 |
Orzeł Wierzbica |
- |
Energia Kozienice |
1 |
: |
2 |
26.03. 13:00 |
Proch Pionki |
- |
MKS Piaseczno |
0 |
: |
1 |
Pauza: Szydłowianka Szydłowiec
24. Kolejka - 01.04.2017 do 02.04.2017
01.04. 09:00 |
Grom Warszawa |
- |
LKS Promna |
1 |
: |
0 |
01.04. 09:00 |
Błonianka Błonie |
- |
Victoria Sulejówek |
1 |
: |
3 |
01.04. 09:00 |
Energia Kozienice |
- |
Oskar Przysucha |
1 |
: |
2 |
01.04. 10:30 |
KS Raszyn |
- |
Orzeł Wierzbica |
3 |
: |
3 |
01.04. 14:00 |
MKS Piaseczno |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
3 |
: |
0 |
01.04. 14:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Sparta Jazgarzew |
4 |
: |
0 |
01.04. 15:00 |
Broń Radom |
- |
Mazur Karczew |
1 |
: |
2 |
02.04. 09:00 |
Znicz II Pruszków |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
0 |
: |
3 |
02.04. 13:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Proch Pionki |
2 |
: |
1 |
Pauza: KS Konstancin
25. Kolejka - 08.04.2017 do 09.04.2017
08.04. 10:00 |
Grom Warszawa |
- |
MKS Piaseczno |
2 |
: |
3 |
08.04. 10:30 |
Sparta Jazgarzew |
- |
Energia Kozienice |
2 |
: |
0 |
08.04. 10:30 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
KS Konstancin |
3 |
: |
1 |
08.04. 13:00 |
Mazur Karczew |
- |
Znicz II Pruszków |
2 |
: |
0 |
08.04. 14:00 |
Oskar Przysucha |
- |
KS Raszyn |
2 |
: |
4 |
08.04. 14:00 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Wilga Garwolin |
3 |
: |
1 |
08.04. 15:00 |
Broń Radom |
- |
Błonianka Błonie |
2 |
: |
1 |
09.04. 14:00 |
Proch Pionki |
- |
Victoria Sulejówek |
0 |
: |
1 |
09.04. 15:00 |
LKS Promna |
- |
Pilica Białobrzegi |
2 |
: |
1 |
Pauza: Orzeł Wierzbica
26. Kolejka - 14.04.2017 do 15.04.2017
14.04. 14:30 |
Błonianka Błonie |
- |
Proch Pionki |
3 |
: |
0 |
14.04. 14:30 |
MKS Piaseczno |
- |
Orzeł Wierzbica |
1 |
: |
2 |
14.04. 15:00 |
Energia Kozienice |
- |
LKS Promna |
1 |
: |
1 |
14.04. 17:30 |
Victoria Sulejówek |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
3 |
: |
1 |
15.04. 09:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Grom Warszawa |
2 |
: |
2 |
15.04. 10:30 |
KS Raszyn |
- |
Sparta Jazgarzew |
1 |
: |
5 |
15.04. 14:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
2 |
: |
3 |
15.04. 14:30 |
KS Konstancin |
- |
Mazur Karczew |
3 |
: |
2 |
15.04. 16:30 |
Znicz II Pruszków |
- |
Broń Radom |
0 |
: |
3 |
Pauza: Oskar Przysucha
27. Kolejka - 22.04.2017 do 22.04.2017
22.04. 10:00 |
Grom Warszawa |
- |
Victoria Sulejówek |
0 |
: |
1 |
22.04. 10:00 |
Znicz II Pruszków |
- |
Błonianka Błonie |
2 |
: |
3 |
22.04. 10:30 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Energia Kozienice |
4 |
: |
0 |
22.04. 14:00 |
LKS Promna |
- |
KS Raszyn |
3 |
: |
1 |
22.04. 14:00 |
Mazur Karczew |
- |
Pilica Białobrzegi |
1 |
: |
1 |
22.04. 14:00 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Proch Pionki |
1 |
: |
0 |
22.04. 14:00 |
Oskar Przysucha |
- |
MKS Piaseczno |
1 |
: |
3 |
22.04. 14:00 |
Orzeł Wierzbica |
- |
Wilga Garwolin |
2 |
: |
2 |
22.04. 15:00 |
Broń Radom |
- |
KS Konstancin |
4 |
: |
0 |
Pauza: Sparta Jazgarzew
28. Kolejka - 28.04.2017 do 30.04.2017
28.04. 17:30 |
Victoria Sulejówek |
- |
Orzeł Wierzbica |
6 |
: |
1 |
28.04. 18:00 |
KS Raszyn |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
4 |
: |
4 |
29.04. 09:00 |
MKS Piaseczno |
- |
Sparta Jazgarzew |
0 |
: |
0 |
29.04. 09:00 |
Energia Kozienice |
- |
Mazur Karczew |
2 |
: |
3 |
29.04. 09:00 |
KS Konstancin |
- |
Znicz II Pruszków |
0 |
: |
4 |
29.04. 15:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Broń Radom |
3 |
: |
1 |
30.04. 14:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Oskar Przysucha |
1 |
: |
2 |
30.04. 15:00 |
Proch Pionki |
- |
Grom Warszawa |
1 |
: |
0 |
24.05. 16:00 |
Błonianka Błonie |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
0 |
: |
0 |
Pauza: LKS Promna
29. Kolejka - 03.05.2017 do 03.05.2017
03.05. 09:00 |
Znicz II Pruszków |
- |
Pilica Białobrzegi |
0 |
: |
1 |
03.05. 13:00 |
Oskar Przysucha |
- |
Victoria Sulejówek |
2 |
: |
2 |
03.05. 13:00 |
Mazur Karczew |
- |
KS Raszyn |
4 |
: |
0 |
03.05. 13:00 |
Grom Warszawa |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
1 |
: |
2 |
03.05. 14:00 |
Orzeł Wierzbica |
- |
Proch Pionki |
1 |
: |
1 |
03.05. 15:00 |
KS Konstancin |
- |
Błonianka Błonie |
3 |
: |
0 |
03.05. 15:00 |
LKS Promna |
- |
MKS Piaseczno |
3 |
: |
3 |
03.05. 15:00 |
Sparta Jazgarzew |
- |
Wilga Garwolin |
0 |
: |
0 |
03.05. 16:00 |
Broń Radom |
- |
Energia Kozienice |
2 |
: |
0 |
Pauza: Mszczonowianka Mszczonów
30. Kolejka - 06.05.2017 do 07.05.2017
06.05. 10:30 |
KS Raszyn |
- |
Broń Radom |
0 |
: |
4 |
06.05. 13:00 |
Energia Kozienice |
- |
Znicz II Pruszków |
2 |
: |
2 |
06.05. 15:00 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Orzeł Wierzbica |
0 |
: |
0 |
06.05. 15:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Sparta Jazgarzew |
3 |
: |
0 |
06.05. 15:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
KS Konstancin |
1 |
: |
1 |
06.05. 15:00 |
MKS Piaseczno |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
1 |
: |
3 |
07.05. 15:00 |
Wilga Garwolin |
- |
LKS Promna |
2 |
: |
1 |
07.05. 15:00 |
Proch Pionki |
- |
Oskar Przysucha |
0 |
: |
0 |
07.06. 16:30 |
Błonianka Błonie |
- |
Grom Warszawa |
3 |
: |
2 |
Pauza: Mazur Karczew
31. Kolejka - 13.05.2017 do 13.05.2017
13.05. 09:00 |
Znicz II Pruszków |
- |
KS Raszyn |
1 |
: |
2 |
13.05. 09:00 |
Energia Kozienice |
- |
KS Konstancin |
5 |
: |
3 |
13.05. 10:30 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Wilga Garwolin |
1 |
: |
1 |
13.05. 13:00 |
LKS Promna |
- |
Victoria Sulejówek |
2 |
: |
2 |
13.05. 13:00 |
Sparta Jazgarzew |
- |
Proch Pionki |
2 |
: |
1 |
13.05. 14:00 |
Mazur Karczew |
- |
MKS Piaseczno |
1 |
: |
2 |
13.05. 14:00 |
Orzeł Wierzbica |
- |
Grom Warszawa |
2 |
: |
0 |
13.05. 14:00 |
Oskar Przysucha |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
1 |
: |
1 |
13.05. 15:00 |
Pilica Białobrzegi |
- |
Błonianka Błonie |
2 |
: |
1 |
Pauza: Broń Radom
32. Kolejka - 17.05.2017 do 17.05.2017
17.05. 15:00 |
Wilga Garwolin |
- |
Mazur Karczew |
2 |
: |
1 |
17.05. 15:00 |
Energia Kozienice |
- |
Pilica Białobrzegi |
2 |
: |
2 |
17.05. 15:30 |
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Sparta Jazgarzew |
1 |
: |
1 |
17.05. 15:30 |
Proch Pionki |
- |
LKS Promna |
0 |
: |
1 |
17.05. 15:30 |
Błonianka Błonie |
- |
Orzeł Wierzbica |
0 |
: |
1 |
17.05. 15:30 |
MKS Piaseczno |
- |
Broń Radom |
1 |
: |
2 |
17.05. 16:00 |
Grom Warszawa |
- |
Oskar Przysucha |
0 |
: |
2 |
17.05. 16:00 |
KS Raszyn |
- |
KS Konstancin |
1 |
: |
2 |
17.05. 17:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
3 |
: |
0 |
Pauza: Znicz II Pruszków
33. Kolejka - 20.05.2017 do 07.06.2017
20.05. 09:00 |
Sparta Jazgarzew |
- |
Grom Warszawa |
3 |
: |
0 |
20.05. 10:30 |
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Proch Pionki |
2 |
: |
0 |
|