2013/14 - Liga Okręgowa Ciechanów |
|
|
Mazowsze Jednorożec |
|
14 |
Miejsce w tabeli |
26 |
Pkt. |
30 |
Mecze |
0.87 |
Pkt.Mecz |
43:78 |
Goli |
1.43:2.60 |
GoliMecz |
6 (20,00%) |
Zwycięstwa |
8:0 vs. Sona Nowe Miasto (D) |
Najwyzsze zwyciestwo |
16 (53,33%) |
Porazki |
0:8 vs. Korona Szydłowo (W) |
Najwyzsza porazka |
1 Zwyciestw 1 Meczów bez porazki |
Pod rzad |
| | |
|
|
Statystyki Ligi |
Mecze |
Ogólnie |
Zwyciestwa w domu |
Remisy |
Zwyciestwa wyjazdowe |
8 |
1 (13%) |
1 (13%) |
6 (75%) |
Goli |
Ogólnie |
Dom-Goli |
|
Wyjazd-Goli |
30 (O3.75) |
12 (40% O1.5) |
|
18 (60% O2.25) |
Najwyzsze zwyciestwo w domu |
Tęcza Ojrzeń - |
Żbik Nasielsk |
3:1 (1.Kolejka) |
Najwyzsze wyjazdowe zwyciestwo |
Wieczfnianka Wieczfnia - |
Wkra Bieżuń |
2:4 (1.Kolejka) |
NajwiecejGoli |
Wkra Sochocin - |
KS CK Troszyn |
3:4 (1.Kolejka) |
|
|
|
|
|
1 |
Boruta Kuczbork
KS CK Troszyn
Wkra Bieżuń
Tęcza Ojrzeń
Tęcza Łyse
Sona Nowe Miasto
Korona Szydłowo |
1 |
Boruta Kuczbork (1-1.Kolejka)
KS CK Troszyn (1-1.Kolejka)
Wkra Bieżuń (1-1.Kolejka)
Tęcza Ojrzeń (1-1.Kolejka)
Tęcza Łyse (1-1.Kolejka)
Sona Nowe Miasto (1-1.Kolejka)
Korona Szydłowo (1-1.Kolejka) |
|
1 |
Boruta Kuczbork
KS CK Troszyn
Mazowsze Jednorożec
Nadnarwianka Pułtusk
Wkra Bieżuń
Tęcza Ojrzeń
Tęcza Łyse
Sona Nowe Miasto
Korona Szydłowo |
1 |
Boruta Kuczbork (1-1.Kolejka)
KS CK Troszyn (1-1.Kolejka)
Mazowsze Jednorożec (1-1.Kolejka)
Nadnarwianka Pułtusk (1-1.Kolejka)
Wkra Bieżuń (1-1.Kolejka)
Tęcza Ojrzeń (1-1.Kolejka)
Tęcza Łyse (1-1.Kolejka)
Sona Nowe Miasto (1-1.Kolejka)
Korona Szydłowo (1-1.Kolejka) |
|
1 |
Mazowsze Jednorożec
Nadnarwianka Pułtusk |
1 |
Mazowsze Jednorożec (1-1.Kolejka)
Nadnarwianka Pułtusk (1-1.Kolejka) |
|
1 |
Kryształ Glinojeck
Wkra Sochocin
Mazowsze Jednorożec
Nadnarwianka Pułtusk
Wieczfnianka Wieczfnia
Żbik Nasielsk
Makowianka Maków
Iskra Krasne
Gladiator Słoszewo |
1 |
Kryształ Glinojeck (1-1.Kolejka)
Wkra Sochocin (1-1.Kolejka)
Mazowsze Jednorożec (1-1.Kolejka)
Nadnarwianka Pułtusk (1-1.Kolejka)
Wieczfnianka Wieczfnia (1-1.Kolejka)
Żbik Nasielsk (1-1.Kolejka)
Makowianka Maków (1-1.Kolejka)
Iskra Krasne (1-1.Kolejka)
Gladiator Słoszewo (1-1.Kolejka) |
|
1 |
Kryształ Glinojeck
Wkra Sochocin
Wieczfnianka Wieczfnia
Żbik Nasielsk
Makowianka Maków
Iskra Krasne
Gladiator Słoszewo |
1 |
Kryształ Glinojeck (1-1.Kolejka)
Wkra Sochocin (1-1.Kolejka)
Wieczfnianka Wieczfnia (1-1.Kolejka)
Żbik Nasielsk (1-1.Kolejka)
Makowianka Maków (1-1.Kolejka)
Iskra Krasne (1-1.Kolejka)
Gladiator Słoszewo (1-1.Kolejka) |
|
|
|
|
|