2018/19 - Liga Okręgowa Płock

Kalendarz  Wyniki/Tabela  Terminarz  Rozkład gier  Wykresy  Statystyki Ligowe      Info
OG  
PS  
UI  
SP  
AM  
DS  
ZB  
UC  
SP  
¦S  
SW  
SD  
BL  
 
 1    18.08. 17:00   Zryw Bielsk  -  Unia Czermno   1 : 0     
 2    26.08. 15:00   Unia Czermno  -  Stoczniowiec Płock   2 : 2     
 3    01.09. 11:00   Stegny Wyszogród  -  Unia Czermno   0 : 3     
 4    09.09. 14:30   Unia Czermno  -  Błyskawica Lucień   4 : 4     
 5    16.09. 11:00   Skrwa Łukomie  -  Unia Czermno   1 : 1     
 6    23.09. 13:30   Unia Czermno  -  Skra Drobin   2 : 3     
 7    29.09. 11:00   ¦wit StaroĽreby  -  Unia Czermno   4 : 2     
 8    06.10. 15:00   Orzeł Goleszyn  -  Unia Czermno   3 : 5     
 9    14.10. 15:00   Unia Czermno  -  Delta Słupno   3 : 3     
 10    20.10. 15:00   Start Proboszczewice  -  Unia Czermno   2 : 1     
 11    28.10. 14:00   Unia Czermno  -  Pogoń Słupia   4 : 0     
 12    03.11. 13:30   Unia Iłów  -  Unia Czermno   0 : 4     
 13    10.11. 13:00   Unia Czermno  -  Amator Maszewo   3 : 1     
 14    24.03. 15:00   Unia Czermno  -  Zryw Bielsk   3 : 3     
 15    30.03. 16:00   Stoczniowiec Płock  -  Unia Czermno   2 : 2     
 16    07.04. 16:30   Unia Czermno  -  Stegny Wyszogród   4 : 0     
 17    14.04. 16:30   Błyskawica Lucień  -  Unia Czermno   0 : 1     
 18    20.04. 11:00   Unia Czermno  -  Skrwa Łukomie   6 : 1     
 19    27.04. 11:00   Skra Drobin  -  Unia Czermno   3 : 1     
 20    05.05. 17:30   Unia Czermno  -  ¦wit StaroĽreby   3 : 2     
 21    12.05. 17:30   Unia Czermno  -  Orzeł Goleszyn   1 : 2     
 22    17.05. 18:30   Delta Słupno  -  Unia Czermno   0 : 1     
 23    25.05. 18:00   Unia Czermno  -  Start Proboszczewice   3 : 1     
 24    01.06. 16:00   Pogoń Słupia  -  Unia Czermno   3 : 2     
 25    09.06. 18:00   Unia Czermno  -  Unia Iłów   3 : 3     
 26    15.06. 17:00   Amator Maszewo  -  Unia Czermno   3 : 2     
 
< Do Wyboru Ligi    Ostatnia modyfikacja: 23.06. 08:56
Strona generowała sie: 0.1178 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group