2018/19 - Liga Okręgowa Płock

Kalendarz  Wyniki/Tabela  Terminarz  Rozkład gier  Wykresy  Statystyki Ligowe      Info
OG  
PS  
UI  
SP  
AM  
DS  
ZB  
UC  
SP  
¦S  
SW  
SD  
BL  
 
 1    18.08. 16:00   Stegny Wyszogród  -  Skra Drobin   1 : 1     
 2    26.08. 11:00   Skra Drobin  -  Błyskawica Lucień   4 : 0     
 3    02.09. 11:00   Skrwa Łukomie  -  Skra Drobin   0 : 3     
 4    08.09. 16:00   Orzeł Goleszyn  -  Skra Drobin   1 : 1     
 5    15.09. 11:00   Skra Drobin  -  ¦wit StaroĽreby   1 : 1     
 6    23.09. 13:30   Unia Czermno  -  Skra Drobin   2 : 3     
 7    29.09. 11:00   Skra Drobin  -  Delta Słupno   6 : 2     
 8    06.10. 12:00   Start Proboszczewice  -  Skra Drobin   3 : 5     
 9    13.10. 11:00   Skra Drobin  -  Pogoń Słupia   3 : 1     
 10    20.10. 15:00   Unia Iłów  -  Skra Drobin   1 : 4     
 11    27.10. 11:00   Skra Drobin  -  Amator Maszewo   3 : 3     
 12    03.11. 13:30   Zryw Bielsk  -  Skra Drobin   5 : 2     
 13    10.11. 13:00   Skra Drobin  -  Stoczniowiec Płock   1 : 3     
 14    24.03. 14:00   Skra Drobin  -  Stegny Wyszogród   6 : 2     
 15    30.03. 14:00   Błyskawica Lucień  -  Skra Drobin   0 : 2     
 16    06.04. 11:00   Skra Drobin  -  Skrwa Łukomie   3 : 1     
 17    13.04. 17:00   Skra Drobin  -  Orzeł Goleszyn   1 : 5     
 18    19.04. 17:00   ¦wit StaroĽreby  -  Skra Drobin   2 : 1     
 19    27.04. 11:00   Skra Drobin  -  Unia Czermno   3 : 1     
 20    05.05. 17:00   Delta Słupno  -  Skra Drobin   0 : 3     
 21    11.05. 11:00   Skra Drobin  -  Start Proboszczewice   5 : 3     
 22    19.05. 17:00   Pogoń Słupia  -  Skra Drobin   1 : 4     
 23    26.05. 17:00   Skra Drobin  -  Unia Iłów   3 : 1     
 24    01.06. 11:00   Amator Maszewo  -  Skra Drobin   1 : 2     
 25    09.06. 18:30   Skra Drobin  -  Zryw Bielsk   12 : 2     
 26    14.06. 19:00   Stoczniowiec Płock  -  Skra Drobin   2 : 3     
 
< Do Wyboru Ligi    Ostatnia modyfikacja: 23.06. 08:56
Strona generowała sie: 0.2133 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group