2014/15 - IV Liga Południowa |
|
|
1 |
|
16.08. 09:00 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Znicz II Pruszków |
|
1 |
: |
1 |
|
|
2 |
|
20.08. 15:30 |
|
Energia Kozienice |
- |
Okęcie Warszawa |
|
6 |
: |
1 |
|
|
3 |
|
23.08. 09:00 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Wilga Garwolin |
|
0 |
: |
4 |
|
|
4 |
|
27.08. 15:00 |
|
Orzeł Wierzbica |
- |
Okęcie Warszawa |
|
3 |
: |
0 |
|
|
5 |
|
30.08. 09:00 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Hutnik Warszawa |
|
1 |
: |
3 |
|
|
6 |
|
06.09. 14:30 |
|
Zwolenianka Zwoleń |
- |
Okęcie Warszawa |
|
1 |
: |
0 |
|
|
7 |
|
10.09. 15:30 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Victoria Sulejówek |
|
1 |
: |
2 |
|
|
8 |
|
13.09. 13:00 |
|
KS Raszyn |
- |
Okęcie Warszawa |
|
2 |
: |
2 |
|
|
9 |
|
17.09. 14:30 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Mazowsze Grójec |
|
0 |
: |
7 |
|
|
10 |
|
20.09. 09:00 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
KS Konstancin |
|
0 |
: |
1 |
|
|
11 |
|
27.09. 13:30 |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Okęcie Warszawa |
|
6 |
: |
0 |
|
|
12 |
|
04.10. 09:00 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Oskar Przysucha |
|
0 |
: |
4 |
|
|
13 |
|
11.10. 14:00 |
|
Sparta Jazgarzew |
- |
Okęcie Warszawa |
|
4 |
: |
0 |
|
|
14 |
|
18.10. 09:00 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
|
1 |
: |
3 |
|
|
15 |
|
25.10. 12:00 |
|
Mazur Karczew |
- |
Okęcie Warszawa |
|
6 |
: |
1 |
|
|
16 |
|
15.11. 10:00 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Żyrardowianka Żyrardów |
|
0 |
: |
4 |
|
|
17 |
|
08.11. 12:30 |
|
Ożarowianka Ożarów |
- |
Okęcie Warszawa |
|
4 |
: |
0 |
|
|
18 |
|
08.03. 18:15 |
|
Znicz II Pruszków |
- |
Okęcie Warszawa |
|
6 |
: |
0 |
|
|
19 |
|
14.03. 10:00 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Energia Kozienice |
|
0 |
: |
4 |
|
|
20 |
|
22.03. 14:00 |
|
Wilga Garwolin |
- |
Okęcie Warszawa |
|
8 |
: |
0 |
|
|
21 |
|
28.03. 10:00 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Orzeł Wierzbica |
|
0 |
: |
2 |
|
|
22 |
|
04.04. 13:00 |
|
Hutnik Warszawa |
- |
Okęcie Warszawa |
|
2 |
: |
1 |
|
|
23 |
|
11.04. 09:00 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Zwolenianka Zwoleń |
|
0 |
: |
5 |
|
|
24 |
|
18.04. 16:00 |
|
Victoria Sulejówek |
- |
Okęcie Warszawa |
|
7 |
: |
1 |
|
|
25 |
|
25.04. 09:00 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
KS Raszyn |
|
1 |
: |
3 |
|
|
26 |
|
01.05. 09:00 |
|
Mazowsze Grójec |
- |
Okęcie Warszawa |
|
5 |
: |
0 |
|
|
27 |
|
09.05. 13:00 |
|
KS Konstancin |
- |
Okęcie Warszawa |
|
8 |
: |
0 |
|
|
28 |
|
16.05. 09:00 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
|
0 |
: |
7 |
|
|
29 |
|
20.05. 15:30 |
|
Oskar Przysucha |
- |
Okęcie Warszawa |
|
7 |
: |
0 |
|
|
30 |
|
23.05. 09:00 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Sparta Jazgarzew |
|
1 |
: |
6 |
|
|
31 |
|
30.05. 11:30 |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Okęcie Warszawa |
|
1 |
: |
0 |
|
|
32 |
|
03.06. 15:30 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Mazur Karczew |
|
0 |
: |
2 |
|
|
33 |
|
06.06. 12:00 |
|
Żyrardowianka Żyrardów |
- |
Okęcie Warszawa |
|
5 |
: |
0 |
|
|
34 |
|
13.06. 09:00 |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Ożarowianka Ożarów |
|
0 |
: |
8 |
|
|
|
|
|
|