2021/22 - IV Liga

Kalendarz  Wyniki/Tabela  Terminarz  Rozk│ad gier  Wykresy  Statystyki Ligowe      Info
APMM  
ZZ  
ZN  
MKS  
WP  
SS  
┼ÜS  
MM  
KSCK  
DW  
NO  
HW  
HW  
SP  
EVW  
UW  
M┼éM  
WZ  
 1    25.08. 17:00   M┼éawianka M┼éawa  -  Wkra ┼╗urowmin   3 : 2     
 2    14.08. 17:00   Z─ůbkovia Z─ůbki  -  Wkra ┼╗urowmin   1 : 0     
 3    21.08. 16:00   Wkra ┼╗urowmin  -  Unia Warszawa   3 : 2     
 4    28.08. 11:00   Stoczniowiec P┼éock  -  Wkra ┼╗urowmin   3 : 1     
 5    01.09. 17:00   Wkra ┼╗urowmin  -  Hutnik Warszawa   0 : 3     
 6    04.09. 11:00   Drukarz Warszawa  -  Wkra ┼╗urowmin   0 : 1     
 7    11.09. 16:00   Wkra ┼╗urowmin  -  Makowianka Mak├│w Maz.   3 : 2     
 8    18.09. 11:00   Sok├│┼é Serock  -  Wkra ┼╗urowmin   1 : 2     
 9    25.09. 16:00   Wkra ┼╗urowmin  -  MKS Przasnysz   0 : 6     
 10    02.10. 11:00   AP Marcovia Marki  -  Wkra ┼╗urowmin   1 : 3     
 11    09.10. 13:00   Wkra ┼╗urowmin  -  ┼╗bik Nasielsk   3 : 2     
 12    16.10. 11:00   Wis┼éa II P┼éock  -  Wkra ┼╗urowmin   2 : 1     
 13    24.10. 12:00   Wkra ┼╗urowmin  -  ┼Üwit Staro┼║reby   0 : 3     
 14    30.10. 15:00   KS CK Troszyn  -  Wkra ┼╗urowmin   3 : 0     
 15    06.11. 13:00   Wkra ┼╗urowmin  -  Narew Ostro┼é─Öka   0 : 2     
 16    11.11. 11:00   Huragan Wo┼éomin  -  Wkra ┼╗urowmin   1 : 3     
 17    20.11. 12:00   Wkra ┼╗urowmin  -  Escola Varsovia Warszawa   1 : 2     
 18    12.03. 14:00   Wkra ┼╗urowmin  -  M┼éawianka M┼éawa   0 : 6     
 19    19.03. 15:00   Wkra ┼╗urowmin  -  Z─ůbkovia Z─ůbki   1 : 2     
 20    26.03. 16:00   Unia Warszawa  -  Wkra ┼╗urowmin   5 : 0     
 21    24.04. 15:00   Wkra ┼╗urowmin  -  Stoczniowiec P┼éock   2 : 1     
 22    09.04. 12:00   Hutnik Warszawa  -  Wkra ┼╗urowmin   1 : 2     
 23    16.04. 15:00   Wkra ┼╗urowmin  -  Drukarz Warszawa   3 : 2     
 24    23.04. 15:00   Makowianka Mak├│w Maz.  -  Wkra ┼╗urowmin   1 : 6     
 25    30.04. 16:00   Wkra ┼╗urowmin  -  Sok├│┼é Serock   2 : 1     
 26    07.05. 15:00   Wkra ┼╗urowmin  -  MKS Przasnysz   1 : 0     
 27    14.05. 16:00   Wkra ┼╗urowmin  -  AP Marcovia Marki   1 : 4     
 28    18.05. 17:00   ┼╗bik Nasielsk  -  Wkra ┼╗urowmin   3 : 1     
 29    21.05. 17:00   Wkra ┼╗urowmin  -  Wis┼éa II P┼éock   2 : 3     
 30    28.05. 14:00   ┼Üwit Staro┼║reby  -  Wkra ┼╗urowmin   3 : 1     
 31    01.06. 18:00   Wkra ┼╗urowmin  -  KS CK Troszyn   1 : 3     
 32    04.06. 17:00   Narew Ostro┼é─Öka  -  Wkra ┼╗urowmin   6 : 1     
 33    11.05. 17:00   Wkra ┼╗urowmin  -  Huragan Wo┼éomin   4 : 0     
 34      Escola Varsovia Warszawa  -  Wkra ┼╗urowmin   _ : _     
 
< Do Wyboru Ligi    Ostatnia modyfikacja: 11.06. 22:58
Strona generowa│a sie: 0.1465 sek.
LMO 4.0.2 - ę 1997-2009 LMO-Group