2016/17 - Liga Okręgowa Płock

Kalendarz  Wyniki/Tabela  Terminarz  Rozkład gier  Wykresy  Statystyki Ligowe      Info
SW  
ZB  
WC  
KS  
UI  
¦S  
UC  
SMW  
ULKS  
OG  
MG  
 
AM  
SD  
 1    21.08. 16:00   Unia Czermno  -  Spójnia Mała Wie¶   6 : 1     
 2    27.08. 11:00   Swit Starozreby  -  Unia Czermno   1 : 1     
 3    04.09. 16:00   Unia Czermno  -  Kasztelan Sierpc   0 : 7     
 4    10.09. 16:00   Zryw Bielsk  -  Unia Czermno   3 : 0     
 5    18.09. 16:00   Unia Czermno  -  Wicher Cieszewo   3 : 2     
 6    24.09. 16:00   Unia Iłów  -  Unia Czermno   4 : 2     
 7    02.10. 15:00   Unia Czermno  -  Stegny Wyszogród   0 : 4     
 8    09.10. 16:00   Unia Czermno  -  ULKS Ciółkowo   4 : 1     
 9    15.10. 14:00   Mazur Gostynin  -  Unia Czermno   2 : 0     
 10    23.10. 11:00   Unia Czermno  -  Amator Maszewo   2 : 2     
 11    30.10. 14:00   Skra Drobin  -  Unia Czermno   9 : 5     
 12    06.11. 13:30   Unia Czermno  -  Skrwa Łukomie   3 : 1     
 13    12.11. 11:00   Orzeł Goleszyn  -  Unia Czermno   2 : 0     
 14    02.04. 13:00   Spójnia Mała Wie¶  -  Unia Czermno   0 : 3     
 15    09.04. 16:00   Unia Czermno  -  Swit Starozreby   1 : 3     
 16    14.04. 17:00   Kasztelan Sierpc  -  Unia Czermno   1 : 2     
 17    23.04. 17:00   Unia Czermno  -  Zryw Bielsk   4 : 2     
 18    30.04. 14:00   Wicher Cieszewo  -  Unia Czermno   1 : 4     
 19    07.05. 18:00   Unia Czermno  -  Unia Iłów   6 : 0     
 20    13.05. 15:00   Stegny Wyszogród  -  Unia Czermno   2 : 4     
 21    20.05. 15:00   ULKS Ciółkowo  -  Unia Czermno   0 : 3     
 22    27.05. 17:00   Unia Czermno  -  Mazur Gostynin   0 : 2     
 23    04.06. 15:00   Amator Maszewo  -  Unia Czermno   3 : 1     
 24    11.06. 18:00   Unia Czermno  -  Skra Drobin   3 : 1     
 25    17.06. 17:00   Skrwa Łukomie  -  Unia Czermno   3 : 2     
 26    24.06. 17:30   Unia Czermno  -  Orzeł Goleszyn   5 : 2     
 
< Do Wyboru Ligi    Ostatnia modyfikacja: 24.06. 21:26
Strona generowała sie: 0.4944 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group