2016/17 - 4 liga Południowa

Kalendarz  Wyniki/Tabela  Terminarz  Rozkład gier  Wykresy  Statystyki Ligowe      Info
MKS  
BB  
WG  
VS  
KSR  
PP  
EK  
SZ  
PP  
GW  
KS  
OW  
ZP  
OP  
BR  
SJ  
MK  
LKS  
MM  
 1    07.08. 17:00   Proch Pionki  -  Energia Kozienice   0 : 1     
 2    10.08. 17:30   Energia Kozienice  -  Szydłowianka Szydłowiec   3 : 1     
 3    13.08. 11:00   Grom Warszawa  -  Energia Kozienice   0 : 2     
 4    20.08. 16:00   Energia Kozienice  -  Orzeł Wierzbica   4 : 1     
 5    24.08. 17:00   Oskar Przysucha  -  Energia Kozienice   3 : 0     
 6    27.08. 11:00   Energia Kozienice  -  Sparta Jazgarzew   0 : 0     
 7    31.08. 17:00   LKS Promna  -  Energia Kozienice   3 : 4     
 8    03.09. 16:00   Energia Kozienice  -  Mszczonowianka Mszczonów   0 : 2     
 9    10.09. 16:00   Mazur Karczew  -  Energia Kozienice   0 : 2     
 10    17.09. 16:00   Energia Kozienice  -  Broń Radom   0 : 0     
 11    25.09. 11:00   Znicz II Pruszków  -  Energia Kozienice   1 : 1     
 12    01.10. 11:00   KS Konstancin  -  Energia Kozienice   3 : 3     
 13    08.10. 15:00   Pilica Białobrzegi  -  Energia Kozienice   1 : 1     
 14    15.10. 11:00   Błonianka Błonie  -  Energia Kozienice   1 : 0     
 15    22.10. 11:00   Energia Kozienice  -  KS Raszyn   9 : 1     
 17    05.11. 13:00   Energia Kozienice  -  MKS Piaseczno   1 : 2     
 18    11.11. 12:00   Wilga Garwolin  -  Energia Kozienice   3 : 1     
 19    19.11. 13:00   Energia Kozienice  -  Victoria Sulejówek   0 : 3     
 20    05.04. 16:30   Energia Kozienice  -  Proch Pionki   2 : 1    Energia Kozienice - Proch Pionki 2:1

Notatka: 4 marca odwolany
 21    11.03. 15:00   Szydłowianka Szydłowiec  -  Energia Kozienice   1 : 4     
 22    18.03. 12:00   Energia Kozienice  -  Grom Warszawa   0 : 1     
 23    25.03. 17:00   Orzeł Wierzbica  -  Energia Kozienice   1 : 2     
 24    01.04. 11:00   Energia Kozienice  -  Oskar Przysucha   1 : 2     
 25    08.04. 12:30   Sparta Jazgarzew  -  Energia Kozienice   2 : 0     
 26    14.04. 17:00   Energia Kozienice  -  LKS Promna   1 : 1     
 27    22.04. 12:30   Mszczonowianka Mszczonów  -  Energia Kozienice   4 : 0     
 28    29.04. 11:00   Energia Kozienice  -  Mazur Karczew   2 : 3     
 29    03.05. 18:00   Broń Radom  -  Energia Kozienice   2 : 0     
 30    06.05. 15:00   Energia Kozienice  -  Znicz II Pruszków   2 : 2     
 31    13.05. 11:00   Energia Kozienice  -  KS Konstancin   5 : 3     
 32    17.05. 17:00   Energia Kozienice  -  Pilica Białobrzegi   2 : 2     
 33    20.05. 17:00   Energia Kozienice  -  Błonianka Błonie   1 : 0     
 34    27.05. 12:30   KS Raszyn  -  Energia Kozienice   0 : 4     
 36    03.06. 18:00   MKS Piaseczno  -  Energia Kozienice   4 : 0     
 37    10.06. 17:00   Energia Kozienice  -  Wilga Garwolin   7 : 2     
 38    17.06. 17:00   Victoria Sulejówek  -  Energia Kozienice   2 : 2     
 
< Do Wyboru Ligi    Ostatnia modyfikacja: 17.06. 20:29
Strona generowała sie: 0.0839 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group