2016/17 - 4 liga Południowa

Kalendarz  Wyniki/Tabela  Terminarz  Rozkład gier  Wykresy  Statystyki Ligowe      Info
MKS  
BB  
WG  
VS  
KSR  
PP  
EK  
SZ  
PP  
GW  
KS  
OW  
ZP  
OP  
BR  
SJ  
MK  
LKS  
MM  
 1    07.08. 17:00   Proch Pionki  -  Energia Kozienice   0 : 1     
 2    14.09. 16:30   KS Raszyn  -  Proch Pionki   2 : 1     
 4    20.08. 17:00   MKS Piaseczno  -  Proch Pionki   5 : 2     
 5    24.08. 17:00   Proch Pionki  -  Wilga Garwolin   1 : 1     
 6    27.08. 19:00   Victoria Sulejówek  -  Proch Pionki   3 : 1     
 7    31.08. 17:00   Proch Pionki  -  Błonianka Błonie   0 : 2     
 8    04.09. 16:00   Proch Pionki  -  Szydłowianka Szydłowiec   2 : 1     
 9    10.09. 13:00   Grom Warszawa  -  Proch Pionki   1 : 0     
 10    18.09. 16:00   Proch Pionki  -  Orzeł Wierzbica   4 : 1     
 11    24.09. 15:00   Oskar Przysucha  -  Proch Pionki   3 : 0     
 12    02.10. 15:00   Proch Pionki  -  Sparta Jazgarzew   1 : 0     
 13    09.10. 13:00   LKS Promna  -  Proch Pionki   1 : 0     
 14    16.10. 15:00   Proch Pionki  -  Mszczonowianka Mszczonów   3 : 5     
 15    22.10. 15:00   Mazur Karczew  -  Proch Pionki   2 : 0     
 16    30.10. 13:00   Proch Pionki  -  Broń Radom   0 : 2     
 17    05.11. 14:30   Znicz II Pruszków  -  Proch Pionki   6 : 0     
 18    13.11. 12:00   Proch Pionki  -  KS Konstancin   0 : 3     
 19    20.11. 13:00   Pilica Białobrzegi  -  Proch Pionki   3 : 1     
 20    05.04. 16:30   Energia Kozienice  -  Proch Pionki   2 : 1    Energia Kozienice - Proch Pionki 2:1

Notatka: 4 marca odwolany
 21    12.03. 15:00   Proch Pionki  -  KS Raszyn   2 : 2     
 23    26.03. 15:00   Proch Pionki  -  MKS Piaseczno   0 : 1     
 24    02.04. 15:00   Wilga Garwolin  -  Proch Pionki   2 : 1     
 25    09.04. 16:00   Proch Pionki  -  Victoria Sulejówek   0 : 1     
 26    14.04. 16:30   Błonianka Błonie  -  Proch Pionki   3 : 0     
 27    22.04. 16:00   Szydłowianka Szydłowiec  -  Proch Pionki   1 : 0     
 28    30.04. 17:00   Proch Pionki  -  Grom Warszawa   1 : 0     
 29    03.05. 16:00   Orzeł Wierzbica  -  Proch Pionki   1 : 1     
 30    07.05. 17:00   Proch Pionki  -  Oskar Przysucha   0 : 0     
 31    13.05. 15:00   Sparta Jazgarzew  -  Proch Pionki   2 : 1     
 32    17.05. 17:30   Proch Pionki  -  LKS Promna   0 : 1     
 33    20.05. 12:30   Mszczonowianka Mszczonów  -  Proch Pionki   2 : 0     
 34    28.05. 17:00   Proch Pionki  -  Mazur Karczew   0 : 2     
 35    07.06. 18:30   Broń Radom  -  Proch Pionki   1 : 0     
 36    04.06. 17:00   Proch Pionki  -  Znicz II Pruszków   1 : 1     
 37    10.06. 17:00   KS Konstancin  -  Proch Pionki   2 : 3     
 38    17.06. 17:00   Proch Pionki  -  Pilica Białobrzegi   3 : 3     
 
< Do Wyboru Ligi    Ostatnia modyfikacja: 17.06. 20:29
Strona generowała sie: 0.0760 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group