2016/17 - 4 liga Południowa

Kalendarz  Wyniki/Tabela  Terminarz  Rozkład gier  Wykresy  Statystyki Ligowe      Info
MKS  
BB  
WG  
VS  
KSR  
PP  
EK  
SZ  
PP  
GW  
KS  
OW  
ZP  
OP  
BR  
SJ  
MK  
LKS  
MM  
 1    07.09. 15:30   Victoria Sulejówek  -  KS Raszyn   5 : 1     
 3    13.08. 18:00   Victoria Sulejówek  -  MKS Piaseczno   4 : 0     
 4    21.08. 17:00   Wilga Garwolin  -  Victoria Sulejówek   0 : 1     
 5    24.08. 20:00   Victoria Sulejówek  -  Błonianka Błonie   6 : 1     
 6    27.08. 19:00   Victoria Sulejówek  -  Proch Pionki   3 : 1     
 7    31.08. 17:00   Szydłowianka Szydłowiec  -  Victoria Sulejówek   2 : 1     
 8    03.09. 19:00   Victoria Sulejówek  -  Grom Warszawa   5 : 0     
 9    10.09. 13:00   Orzeł Wierzbica  -  Victoria Sulejówek   1 : 6     
 10    17.09. 19:00   Victoria Sulejówek  -  Oskar Przysucha   5 : 0     
 11    24.09. 11:00   Sparta Jazgarzew  -  Victoria Sulejówek   0 : 1     
 12    01.10. 19:30   Victoria Sulejówek  -  LKS Promna   4 : 0     
 13    08.10. 15:00   Mszczonowianka Mszczonów  -  Victoria Sulejówek   2 : 1     
 14    16.10. 11:00   Victoria Sulejówek  -  Mazur Karczew   1 : 0     
 15    22.10. 16:00   Broń Radom  -  Victoria Sulejówek   1 : 1     
 16    29.10. 13:30   Victoria Sulejówek  -  Znicz II Pruszków   11 : 2     
 17    05.11. 13:30   KS Konstancin  -  Victoria Sulejówek   1 : 1     
 18    12.11. 13:00   Victoria Sulejówek  -  Pilica Białobrzegi   1 : 1     
 19    19.11. 13:00   Energia Kozienice  -  Victoria Sulejówek   0 : 3     
 20    05.03. 12:30   KS Raszyn  -  Victoria Sulejówek   0 : 5     
 22    18.03. 15:00   MKS Piaseczno  -  Victoria Sulejówek   0 : 1     
 23    24.03. 19:30   Victoria Sulejówek  -  Wilga Garwolin   6 : 0     
 24    01.04. 11:00   Błonianka Błonie  -  Victoria Sulejówek   1 : 3     
 25    09.04. 16:00   Proch Pionki  -  Victoria Sulejówek   0 : 1     
 26    14.04. 19:30   Victoria Sulejówek  -  Szydłowianka Szydłowiec   3 : 1     
 27    22.04. 12:00   Grom Warszawa  -  Victoria Sulejówek   0 : 1     
 28    28.04. 19:30   Victoria Sulejówek  -  Orzeł Wierzbica   6 : 1     
 29    03.05. 15:00   Oskar Przysucha  -  Victoria Sulejówek   2 : 2     
 30    06.05. 17:00   Victoria Sulejówek  -  Sparta Jazgarzew   3 : 0     
 31    13.05. 15:00   LKS Promna  -  Victoria Sulejówek   2 : 2     
 32    17.05. 19:00   Victoria Sulejówek  -  Mszczonowianka Mszczonów   3 : 0     
 33    20.05. 17:00   Mazur Karczew  -  Victoria Sulejówek   0 : 3     
 34    26.05. 19:30   Victoria Sulejówek  -  Broń Radom   5 : 2     
 35    31.05. 20:30   Znicz II Pruszków  -  Victoria Sulejówek   1 : 2     
 36    03.06. 14:00   Victoria Sulejówek  -  KS Konstancin   3 : 0     
 37    10.06. 15:30   Pilica Białobrzegi  -  Victoria Sulejówek   3 : 3     
 38    17.06. 17:00   Victoria Sulejówek  -  Energia Kozienice   2 : 2     
 
< Do Wyboru Ligi    Ostatnia modyfikacja: 17.06. 20:29
Strona generowała sie: 0.1458 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group