2016/17 - 4 liga Południowa

Kalendarz  Wyniki/Tabela  Terminarz  Rozkład gier  Wykresy  Statystyki Ligowe      Info
MKS  
BB  
WG  
VS  
KSR  
PP  
EK  
SZ  
PP  
GW  
KS  
OW  
ZP  
OP  
BR  
SJ  
MK  
LKS  
MM  
 2    10.08. 18:00   MKS Piaseczno  -  Wilga Garwolin   3 : 2     
 3    13.08. 17:00   Wilga Garwolin  -  Błonianka Błonie   3 : 1     
 4    21.08. 17:00   Wilga Garwolin  -  Victoria Sulejówek   0 : 1     
 5    24.08. 17:00   Proch Pionki  -  Wilga Garwolin   1 : 1     
 6    27.08. 17:00   Wilga Garwolin  -  Szydłowianka Szydłowiec   0 : 1     
 7    31.08. 19:00   Grom Warszawa  -  Wilga Garwolin   0 : 0     
 8    04.09. 17:00   Wilga Garwolin  -  Orzeł Wierzbica   7 : 1     
 9    10.09. 15:30   Oskar Przysucha  -  Wilga Garwolin   0 : 2     
 10    18.09. 16:00   Wilga Garwolin  -  Sparta Jazgarzew   2 : 5     
 11    24.09. 16:00   LKS Promna  -  Wilga Garwolin   0 : 2     
 12    02.10. 16:00   Wilga Garwolin  -  Mszczonowianka Mszczonów   2 : 2     
 13    08.10. 15:00   Mazur Karczew  -  Wilga Garwolin   2 : 0     
 14    16.10. 15:00   Wilga Garwolin  -  Broń Radom   2 : 4     
 15    22.10. 12:30   Znicz II Pruszków  -  Wilga Garwolin   1 : 2     
 16    29.10. 11:00   Wilga Garwolin  -  KS Konstancin   2 : 1     
 17    06.11. 13:00   Pilica Białobrzegi  -  Wilga Garwolin   2 : 1     
 18    11.11. 12:00   Wilga Garwolin  -  Energia Kozienice   3 : 1     
 19    19.11. 11:00   KS Raszyn  -  Wilga Garwolin   1 : 2     
 21    12.03. 15:00   Wilga Garwolin  -  MKS Piaseczno   0 : 0     
 22    18.03. 11:00   Błonianka Błonie  -  Wilga Garwolin   1 : 1     
 23    24.03. 19:30   Victoria Sulejówek  -  Wilga Garwolin   6 : 0     
 24    02.04. 15:00   Wilga Garwolin  -  Proch Pionki   2 : 1     
 25    08.04. 16:00   Szydłowianka Szydłowiec  -  Wilga Garwolin   3 : 1     
 26    15.04. 11:00   Wilga Garwolin  -  Grom Warszawa   2 : 2     
 27    22.04. 16:00   Orzeł Wierzbica  -  Wilga Garwolin   2 : 2     
 28    30.04. 16:00   Wilga Garwolin  -  Oskar Przysucha   1 : 2     
 29    03.05. 17:00   Sparta Jazgarzew  -  Wilga Garwolin   0 : 0     
 30    07.05. 17:00   Wilga Garwolin  -  LKS Promna   2 : 1     
 31    13.05. 12:30   Mszczonowianka Mszczonów  -  Wilga Garwolin   1 : 1     
 32    17.05. 17:00   Wilga Garwolin  -  Mazur Karczew   2 : 1     
 33    20.05. 18:00   Broń Radom  -  Wilga Garwolin   3 : 0     
 34    28.05. 16:00   Wilga Garwolin  -  Znicz II Pruszków   2 : 2     
 35    31.05. 18:00   KS Konstancin  -  Wilga Garwolin   1 : 2     
 36    03.06. 18:00   Wilga Garwolin  -  Pilica Białobrzegi   2 : 0     
 37    10.06. 17:00   Energia Kozienice  -  Wilga Garwolin   7 : 2     
 38    17.06. 17:00   Wilga Garwolin  -  KS Raszyn   5 : 1     
 
< Do Wyboru Ligi    Ostatnia modyfikacja: 17.06. 20:29
Strona generowała sie: 0.0797 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group