2016/17 - 4 liga Południowa

Kalendarz  Wyniki/Tabela  Terminarz  Rozkład gier  Wykresy  Statystyki Ligowe      Info
MKS  
BB  
WG  
VS  
KSR  
PP  
EK  
SZ  
PP  
GW  
KS  
OW  
ZP  
OP  
BR  
SJ  
MK  
LKS  
MM  
 1    06.08. 11:00   LKS Promna  -  Mszczonowianka Mszczonów   1 : 3     
 2    10.08. 17:00   Mazur Karczew  -  LKS Promna   1 : 2     
 3    13.08. 17:00   LKS Promna  -  Broń Radom   0 : 5     
 4    20.08. 11:00   Znicz II Pruszków  -  LKS Promna   2 : 1     
 5    24.08. 17:00   LKS Promna  -  KS Konstancin   0 : 1     
 6    27.08. 17:00   Pilica Białobrzegi  -  LKS Promna   0 : 0     
 7    31.08. 17:00   LKS Promna  -  Energia Kozienice   3 : 4     
 8    03.09. 11:00   KS Raszyn  -  LKS Promna   0 : 3     
 10    17.09. 16:30   MKS Piaseczno  -  LKS Promna   0 : 3     
 11    24.09. 16:00   LKS Promna  -  Wilga Garwolin   0 : 2     
 12    01.10. 19:30   Victoria Sulejówek  -  LKS Promna   4 : 0     
 13    09.10. 13:00   LKS Promna  -  Proch Pionki   1 : 0     
 14    15.10. 14:00   Szydłowianka Szydłowiec  -  LKS Promna   1 : 1     
 15    23.10. 11:00   LKS Promna  -  Grom Warszawa   3 : 0     
 16    29.10. 13:00   Orzeł Wierzbica  -  LKS Promna   2 : 1     
 17    05.11. 12:00   LKS Promna  -  Oskar Przysucha   2 : 3     
 18    12.11. 11:00   Sparta Jazgarzew  -  LKS Promna   1 : 0     
 19    20.11. 12:00   LKS Promna  -  Błonianka Błonie   0 : 3     
 20    04.03. 12:30   Mszczonowianka Mszczonów  -  LKS Promna   2 : 1     
 21    11.03. 13:00   LKS Promna  -  Mazur Karczew   2 : 0     
 22    18.03. 16:00   Broń Radom  -  LKS Promna   5 : 0     
 23    25.03. 15:00   LKS Promna  -  Znicz II Pruszków   1 : 0     
 24    01.04. 11:00   Grom Warszawa  -  LKS Promna   1 : 0     
 25    09.04. 17:00   LKS Promna  -  Pilica Białobrzegi   2 : 1     
 26    14.04. 17:00   Energia Kozienice  -  LKS Promna   1 : 1     
 27    22.04. 16:00   LKS Promna  -  KS Raszyn   3 : 1     
 29    03.05. 17:00   LKS Promna  -  MKS Piaseczno   3 : 3     
 30    07.05. 17:00   Wilga Garwolin  -  LKS Promna   2 : 1     
 31    13.05. 15:00   LKS Promna  -  Victoria Sulejówek   2 : 2     
 32    17.05. 17:30   Proch Pionki  -  LKS Promna   0 : 1     
 33    07.06. 18:30   LKS Promna  -  Szydłowianka Szydłowiec   4 : 2     
 34    27.05. 11:00   Grom Warszawa  -  LKS Promna   0 : 1     
 35    31.05. 17:30   LKS Promna  -  Orzeł Wierzbica   1 : 1     
 36    03.06. 14:00   Oskar Przysucha  -  LKS Promna   2 : 1     
 37    10.06. 17:00   LKS Promna  -  Sparta Jazgarzew   0 : 2     
 38    17.06. 17:00   Błonianka Błonie  -  LKS Promna   0 : 2     
 
< Do Wyboru Ligi    Ostatnia modyfikacja: 17.06. 20:29
Strona generowała sie: 0.2285 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group