2016/17 - 4 liga Południowa

Kalendarz  Wyniki/Tabela  Terminarz  Rozkład gier  Wykresy  Statystyki Ligowe      Info
MKS  
BB  
WG  
VS  
KSR  
PP  
EK  
SZ  
PP  
GW  
KS  
OW  
ZP  
OP  
BR  
SJ  
MK  
LKS  
MM  
 1    06.08. 16:00   Oskar Przysucha  -  Broń Radom   0 : 4     
 2    10.08. 18:00   Znicz II Pruszków  -  Oskar Przysucha   3 : 2     
 3    13.08. 14:00   Oskar Przysucha  -  KS Konstancin   4 : 0     
 4    14.09. 16:30   Pilica Białobrzegi  -  Oskar Przysucha   1 : 1     
 5    24.08. 17:00   Oskar Przysucha  -  Energia Kozienice   3 : 0     
 6    27.08. 11:00   KS Raszyn  -  Oskar Przysucha   0 : 3     
 8    03.09. 17:00   MKS Piaseczno  -  Oskar Przysucha   1 : 0     
 9    10.09. 15:30   Oskar Przysucha  -  Wilga Garwolin   0 : 2     
 10    17.09. 19:00   Victoria Sulejówek  -  Oskar Przysucha   5 : 0     
 11    24.09. 15:00   Oskar Przysucha  -  Proch Pionki   3 : 0     
 12    01.10. 15:00   Szydłowianka Szydłowiec  -  Oskar Przysucha   4 : 1     
 13    08.10. 14:30   Oskar Przysucha  -  Grom Warszawa   5 : 2     
 14    15.10. 13:00   Orzeł Wierzbica  -  Oskar Przysucha   0 : 3     
 15    22.10. 14:00   Oskar Przysucha  -  Błonianka Błonie   6 : 1     
 16    29.10. 13:00   Oskar Przysucha  -  Sparta Jazgarzew   3 : 2     
 17    05.11. 12:00   LKS Promna  -  Oskar Przysucha   2 : 3     
 18    12.11. 13:00   Oskar Przysucha  -  Mszczonowianka Mszczonów   2 : 0     
 19    19.11. 13:00   Mazur Karczew  -  Oskar Przysucha   1 : 1     
 20    04.03. 16:00   Broń Radom  -  Oskar Przysucha   2 : 4     
 21    11.03. 14:00   Oskar Przysucha  -  Znicz II Pruszków   4 : 1     
 22    18.03. 11:00   KS Konstancin  -  Oskar Przysucha   0 : 0     
 23    25.03. 15:00   Oskar Przysucha  -  Pilica Białobrzegi   0 : 4     
 24    01.04. 11:00   Energia Kozienice  -  Oskar Przysucha   1 : 2     
 25    08.04. 16:00   Oskar Przysucha  -  KS Raszyn   2 : 4     
 27    22.04. 16:00   Oskar Przysucha  -  MKS Piaseczno   1 : 3     
 28    30.04. 16:00   Wilga Garwolin  -  Oskar Przysucha   1 : 2     
 29    03.05. 15:00   Oskar Przysucha  -  Victoria Sulejówek   2 : 2     
 30    07.05. 17:00   Proch Pionki  -  Oskar Przysucha   0 : 0     
 31    13.05. 16:00   Oskar Przysucha  -  Szydłowianka Szydłowiec   1 : 1     
 32    17.05. 18:00   Grom Warszawa  -  Oskar Przysucha   0 : 2     
 33    20.05. 13:00   Oskar Przysucha  -  Orzeł Wierzbica   3 : 3     
 34    27.05. 11:00   Błonianka Błonie  -  Oskar Przysucha   0 : 0     
 35    31.05. 18:00   Sparta Jazgarzew  -  Oskar Przysucha   0 : 0     
 36    03.06. 14:00   Oskar Przysucha  -  LKS Promna   2 : 1     
 37    10.06. 17:00   Mszczonowianka Mszczonów  -  Oskar Przysucha   0 : 0     
 38    17.06. 13:00   Oskar Przysucha  -  Mazur Karczew   0 : 2     
 
< Do Wyboru Ligi    Ostatnia modyfikacja: 17.06. 20:29
Strona generowała sie: 0.1020 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group