2016/17 - 4 liga Południowa

Kalendarz  Wyniki/Tabela  Terminarz  Rozkład gier  Wykresy  Statystyki Ligowe      Info
MKS  
BB  
WG  
VS  
KSR  
PP  
EK  
SZ  
PP  
GW  
KS  
OW  
ZP  
OP  
BR  
SJ  
MK  
LKS  
MM  
 1    06.08. 17:00   Orzeł Wierzbica  -  Znicz II Pruszków   2 : 5     
 2    10.08. 18:00   Znicz II Pruszków  -  Oskar Przysucha   3 : 2     
 3    13.08. 17:30   Sparta Jazgarzew  -  Znicz II Pruszków   3 : 1     
 4    20.08. 11:00   Znicz II Pruszków  -  LKS Promna   2 : 1     
 5    24.08. 17:30   Mszczonowianka Mszczonów  -  Znicz II Pruszków   2 : 2     
 6    28.08. 11:00   Znicz II Pruszków  -  Mazur Karczew   0 : 1     
 7    31.08. 18:00   Broń Radom  -  Znicz II Pruszków   4 : 1     
 8    03.09. 11:00   Błonianka Błonie  -  Znicz II Pruszków   2 : 0     
 9    11.09. 11:00   Znicz II Pruszków  -  KS Konstancin   1 : 3     
 10    17.09. 16:00   Pilica Białobrzegi  -  Znicz II Pruszków   2 : 4     
 11    25.09. 11:00   Znicz II Pruszków  -  Energia Kozienice   1 : 1     
 12    01.10. 14:00   KS Raszyn  -  Znicz II Pruszków   1 : 5     
 14    15.10. 15:30   MKS Piaseczno  -  Znicz II Pruszków   0 : 0     
 15    22.10. 12:30   Znicz II Pruszków  -  Wilga Garwolin   1 : 2     
 16    29.10. 13:30   Victoria Sulejówek  -  Znicz II Pruszków   11 : 2     
 17    05.11. 14:30   Znicz II Pruszków  -  Proch Pionki   6 : 0     
 18    12.11. 13:00   Szydłowianka Szydłowiec  -  Znicz II Pruszków   2 : 5     
 19    20.11. 12:00   Znicz II Pruszków  -  Grom Warszawa   6 : 0     
 20    05.03. 12:00   Znicz II Pruszków  -  Orzeł Wierzbica   7 : 1     
 21    11.03. 14:00   Oskar Przysucha  -  Znicz II Pruszków   4 : 1     
 22    19.03. 11:00   Znicz II Pruszków  -  Sparta Jazgarzew   3 : 1     
 23    25.03. 15:00   LKS Promna  -  Znicz II Pruszków   1 : 0     
 24    02.04. 11:00   Znicz II Pruszków  -  Mszczonowianka Mszczonów   0 : 3     
 25    08.04. 15:00   Mazur Karczew  -  Znicz II Pruszków   2 : 0     
 26    15.04. 18:30   Znicz II Pruszków  -  Broń Radom   0 : 3     
 27    22.04. 12:00   Znicz II Pruszków  -  Błonianka Błonie   2 : 3     
 28    29.04. 11:00   KS Konstancin  -  Znicz II Pruszków   0 : 4     
 29    03.05. 11:00   Znicz II Pruszków  -  Pilica Białobrzegi   0 : 1     
 30    06.05. 15:00   Energia Kozienice  -  Znicz II Pruszków   2 : 2     
 31    13.05. 11:00   Znicz II Pruszków  -  KS Raszyn   1 : 2     
 33    21.05. 15:30   Znicz II Pruszków  -  MKS Piaseczno   2 : 0     
 34    28.05. 16:00   Wilga Garwolin  -  Znicz II Pruszków   2 : 2     
 35    31.05. 20:30   Znicz II Pruszków  -  Victoria Sulejówek   1 : 2     
 36    04.06. 17:00   Proch Pionki  -  Znicz II Pruszków   1 : 1     
 37    10.06. 17:00   Znicz II Pruszków  -  Szydłowianka Szydłowiec   0 : 2     
 38    17.06. 17:00   Grom Warszawa  -  Znicz II Pruszków   1 : 6     
 
< Do Wyboru Ligi    Ostatnia modyfikacja: 17.06. 20:29
Strona generowała sie: 0.0774 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group