KOLEJNA ZŁA PASSA PRZEŁAMANA

Klasa A 18 kolejka - 15 maja 2022 - 15:46

Huragan - Pogoń SłUpia 3:2 (2:0)
gole: Norbert Skrzyński 25'  (as. Krzysztof Zuchora), Krzysztof Zuchora 44' (dobitka rz.k.), Radosław Staszewski 60' (rz. rożny)

Kolejne wiosenne zwycięstwo wyprowadziło bodzanowski zespół na pierwszą pozycję w tegorocznych rozgrywkach. Szkoda, że ogólna tabela nie wygląda tak okazale. W meczu kolejki Huragan ograł Pogoń Słupię 3:2, choć przy większej skuteczności wynik mógł być dużo wyższy już przed przerwą. Przy stanie 3:1 wkradł się brak koncentracji i  losy meczu mogli odwrócić rywale, którzy w pierwszej połowie nie stwarzali nic pod bodzanowską bramką, a w drugiej mieli przewagę w sytuacjach podbramkowych. Kończyli też ten pojedynek w dziewięciu i chyba w dużej mierze przyczyniło się to do końcowego sukcesu.
Mamy kolejne zwycięstwo o kolejne przełamanie złej passy. Słupia przegrał w Bodzanowie po 9 latach i trzeba przyznać, że jednak zasłużenie.
_______________________________________
Historia spotkań Zdj ecua z meczu | Sędziowali: D Żuchowski - K. Sumiński, A. Majewski |   Widzów: 100