Nowy Rok zwycięski

XXII Mecz Noworoczny - 9 stycznia 2022 - 12:00

Huragan - Wisła Duninów 2:0 (0:0)
gole: Krzysztof Zuchora 67'
, Sebastian Szczurowski 87' (as. Krzysztof Zuchora)
z
Zaczęliśmy kolejny Nowy Rok. XXII Mecz Noworoczny po raz pierwszy o Puchar, a fundatorem był pomysłodawca, który 22 lata temu rozpoczął historię tych pojedynków - Honorowy Prezes Klubu Pan Andrzej Kuliński. Ufundował dziś 3 puchary - dla zwycięzcy tego meczu, dla zespołu drugiego oraz dla pierwszego strzelca Huraganu w roku 2022, którym okazał się dziś Krzysztof Zuchora.
Piękna styczniowa pogoda, świetna atmosfera meczu oraz wspaniały catering w wykonaniu Pań z KGW w Archutówku przyczyniły się do tego, że ten mecz przejdzie do historii. Nie zabrakło kawy, herbaty dla uczestników konfrontacji, słodkich przekąsek i pysznego posiłku regeneracyjnego: zupy gulaszowej oraz kotletów z pieczonymi ziemniakami i zestawu surówek. Dodatkowo okraszony zwycięstwem z dużo wyżej notowanym rywalem.
Na dzisiejszym meczu gościliśmy również Wójta Gminy Bodzanów Pana Jerzego Staniszewskiego. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i już dziś zapraszamy na kolejny Mecz Noworoczny za rok. Wszystkiego najlepszego w roku 2022.
Od tego spotkania rozpoczyna się okres przygotowawczy do nowego sezonu, O szczegółach będziemy informować na naszym profilu na Facebooku.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: M. Kaliwoda - T. Karpiński |   Widzów: 30

 

Skład Huraganu

Nowak

    Chmura Marcin  -  Zuchora M.  -  Gabryszewski  - Łątka  

 Chmura Maciej  - Kozioł - Staszewski - Lis

Zuchora K.   -  Szczurowski  

_____________________________

Zagrali jeszcze:

Kamil Grzęda, Jakub Krul, Bartek Dzierzbiński, Michał Sołtysiak, Radek Bąbała, Paweł Sikorski, + 2 juniorów Paweł Bąkiewicz i Patryk Grabowski

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna