W ZGODZIE Z TRADYCJĄ

8 kolejka Klasa A - 9 października 2021 - 15:30

Huragan - Polonia Radzanowo 0:3 (0:1)
gole: Goście - 8', 60', 90' +1 (rz.k)

Zaczęło się bardzo źle. Już w 8 minucie spotkania goście pięknym strzałem pokonali Daniela Trelę. Starali się kontrolować przebieg gry na boisku. Huragan próbował, ale tak naprawdę nuc nie wychodziło. Mało akcji podbramkowych i mało strzałów. W końcówce pierwszej połowy Polonia nie trafia z rzutu karnego i to daje nadzieję na lepszą drugą część.
Rzeczywiście - druga odsłona zaczęła się od ataków Huraganu, ale ciągle brakowało tego celnego strzału dającego wyrównanie. Huragan atakował, a goście kontrowali. Jedna z kontr przyniosła im w efekcie drugiego gola. Później nastąpiło totalne przemeblowanie w składzie i walka o kontaktowego gola. Niestety mimo kilku okazji nie udało się tego zrobić, a goście w doliczonym czasie gry przeprowadzili kolejny kontratak, który dał im "jedensatkę" - tą drugą wykorzystali i ustalili wynik spotkania na 3:0 dla przyjezdnych.
Tradycji stało się zadość. Polonia w Bodzanowie wygrywa, nie wygrała natomiast z Huraganem przed własną publicznością. Czekamy więc na wiosenny rewanż.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: P. Chyba - R. Lewandowski, M. Dobieński |   Widzów: 70