7 kolejka Klasa A - 3 października 2021 - 13:00

Pogoń Słupia - Huragan 2:2 (1:0)
gole: 17', 79' - Patryk Różycki 62'
(as. Radosław Staszewski), Krzysztof Zuchora 90' +5 (rz.k)

Atak na niezdobytą twierdzę Pogoni Słupia zakończył się czwartym w historii remisem, choć o komplet punktów, przy odrobinie szczęścia, można było się postarać. Pogoń zaczęła jak zawsze, od silnego natarcia i szybko, w 17 minucie meczu objęła prowadzenie.
Mimo, że o wiele więcej działo się pod bramką gospodarzy to do 17 minuty drugiej połowy wynik się nie zmieniał - dopiero wtedy kąśliwy strzał Radosława Staszewskiego z rzutu wolnego, piłkę wypiąstkował bramkarz Poogoni w pole karne, a Patryk Różycki znalazł się tam gdzie atakujący być powinien i doprowadził do wyrównania.
17 minut później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Pogoń ponownie obejmuje prowadzenie.
Mecz wielokrotnie przerywany przez faule. Mało się działo na boisku, stąd też arbiter przedłuża spotkanie tylko o 8 minut. Wystarczyło to, na szczęście, by w 5 minucie doliczonego czasu gry Krzysztof Zuchora wymierzył skutecznie karę za faul w polu karnym i ustalił wynik konfrontacji na 2:2.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: N. Wysiński - R. Lewandowski, K. Klimkiewicz |   Widzów: 50