NARESZCIE BEZ KARTEK

6 kolejka Klasa A - 25 września 2021 - 15:45

Huragan - Zorza Szczawin 3:3 (1:2)
gole: Krzysztof Zuchora 29' (rz.k)
(as. Maciej Chmura), 90' (as. Daniel Trela), Norbert Skrzyński 49' (as. Maciej Chmura) -  Goście 8', 14', 61'

Zaczęło się bardzo źle. Po niespełna kwadransie gry goście prowadzili już 2:0 i ciągle kontrolowali przebieg gry. Dopiero w 29 minucie meczu po faula na Maćku Chmurze, Krzysiek Zuchora pewnie wykonał "jedenastkę" i Huragan złapał kontakt. Do przerwy nic się nie zmieniło, poza tym, że goście po stracie gola mniej się odkrywali i nie przeprowadzali już tak groźnych akcji oskrzydlających, zwłaszcza po prawej stronie boiska.
Druga część spotkania zaczęła się zupełnie inaczej niż pierwsza. Po czterech minutach było już 2:2. Udało się odrobić straty. Zorza nie spasowała jednak i po kontrataku doprowadziła do wyniku 3:2. Od tego momentu Huragan zaczął naprawdę walczyć o gola wyrównującego. Było kilka świetnych sytuacji. Udało się to w ostatniej minucie meczu, a asystę zaliczył bramkarz Daniel Trela, który silnym wykopem skierował piłkę na głowę Krzysztofa Zuchory, a on wykorzystując kiks obrońcy i bramkarza skierował ją do bramki.
Brawo za walkę i ambicję. Pierwsza połowa ze wskazaniem na gości, druga zdecydowanie po stronie Huraganu.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: M. Kurowski - P. Wiśniewski, I. Nowak |   Widzów: 40