1/8 Finału PP - 25 sierpnia 2021 - 17:30

Huragan - Wisła II Płock 1:8 (1:2)
gol: Krzysztof Zuchora 4'
(rz.k.)

Zaczęło się niezwykle okazale. Już w 4 minucie meczu po faulu na Krzysztofie Zuchorze arbiter podyktował zasłużoną jedenastkę, a sam poszkodowany pewnie zamienił ją na gola dającego niespodziewane prowadzenie naszej ekipie.
Pięć minut później zawodnik gości za niesportowe zachowanie wobec sędziego otrzymał czerwoną kartkę. W tym momencie wydawać by się mogło, że wszystko sprzyja.
Niestety umiejętności piłkarskie, wyszkolenie i przede wszystkim kondycja nie pozwoliły na osiągnięcie korzystnego rezultatu. Póki starczyło sił Huragan walczył dzielnie i na przerwę schodził z minimalną stratą 1:2.
Kluczowym momentem było ostatnie 20 minut meczu, w których goście strzelili aż 4 gole, zwyciężając ostatecznie 8:1.
Huragan walczył dzielnie. W drugiej części były nawet trzy znakomite sytuacje, których niestety nie udało się wykorzystać. Poraz pożegnać się z pucharem, jednak patrząc na ambicję i postawę na boisku można mieć nadzieję, że wyniki w lidze będą zdecydowanie lepsze. Do boju Huragan!
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: K. Rzechółko - M. Żłobecki, A. Lipiński |   Widzów: 120