Klasa B - 16 kolejka - 23 maja 2021 - 16:00

GKS Jedność - Huragan 0:3 (0:0)
gole: Marcin Dziergowski 46'
(as. Staszewski), Kamil Grzęda 60' (as. Staszewski), Krzysztof Zuchora 61' (as. Kozioł)

Silny wiatr Psuł nieco urok tego pojedynku. W pierwszej połowie gospodarze nie wykorzystali atutu gry z wiatrem, a Huragan zmarnował kilka dogodnych sytuacji. W drugiej odsłonie było już zupełnie inaczej. Bodzanowscy zawodnicy znakomicie wykorzystali dwa stałe fragmenty gry w postaci rzutów rożnych i dwukrotnie skarcili Jedność, potem po składnej akcji doprowadzili do trzybramkowego prowadzenie. W 16 minut drugiej połowy zdobyta wysoka przewaga nie została roztrwoniona, a kolejne sytuacje mogły doprowadzić do znacznego podwyższenia wyniku. Skończyło się 3:0 i jak to zwykle mówią, był to najniższy wymiar kary.
Cieszy pewne zwycięstwo i kolejny krok do awansu. W Najbliższą sobotę do Bodzanowa zawita Wisła Sobowo i jeśli plan się powiedzie, będziemy mogli w roku jubileuszu 45 lat Huraganu świętować awans do Klasy A.
Trzymajmy wszyscy kciuki.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: Ł. Mosakowski -H. Kraska, J. Marciniak |   Widzów: 30

Na zdjęciu pierwszy gol w wykonaniu Marcina Dziergowskiego, który otworzył wynim spotkasnia. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Radka Staszewskiego, Marcin strzałem głową dał prowadzenie Huraganowi.