NOWY ROK ROZPOCZĘTY

Sparing #2 - `21 lutego 2021 - 12:00

Huragan - Tajfun Brochów 3:2 (1:0)
gole:
Norbert Skrzyński18' (rz.k.) (as. K. Zuchora), 80' (as. R. Bąbała), Hubert Kozioł 82' (as. K. Zuchora) - Goście 57', 65'

W roku 2021 nie było typowego meczu noworocznego ze względu na pandemię dlatego pierwszy mecz w Bodzanowie odbył się dopiero w tą niedzielę - 21 lutego, a rywalem był Tajfun Brochów, z którym spotykamy się tylko w meczach kontrolnych, choć ostatnio nastąpiła dość długa przerwa i dzisiejszy mecz był pierwszym od 5 lat.
Warunki na naturalnym boisku by ły bardzo trudne - mokry śnieg, który utrudniał dokładną grę. Oba zespoły starały się jednak dostosować do ciężkiej nawierzchni i stworzyły całkiem interesujące widowisko.
Wygrał Huragan dzięki walce do końca - mimo prowadzenia rywali 2:1, w ostatnich dziesięciu minutach udało się zdobyć dwa gole, które pozwoliły nowy rok w Bodzanowie rozpocząć od zwycięstwa.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: Ł. Nowak |   Widzów: bez publiczności