REMIS NA ZAKOŃCZENIE ROKU

Sparing #19 - `29 listopada 2020 - 11:00

Start Proboszczewice - Huragan 2:2 (1:0)
gole:
18', 59' - Paweł Kowalczyk 74', Jakub Kulpiński 78'

Rok 2020 zakończono bardzo dobrym występem przeciwko czołowemu zespołowi Płockiej Klasy A. Start Proboszczewice wysoko zawiesił poprzeczkę, jednak bodzanowski zespół dzielnie sobie radził. Mecz mógł się podobać, obie drużyny grały szybko, mądrze i stwarzały sporo sytuacji podbramkowych.
Huragan miał ich więcej, jednak to rywale pierwsi strzelili gola, a później w drugiej części meczu podwyższyli prowadzenie na 2:0. Końcowe 20 minut należało jednak do Huraganu, który zdołał doprowadzić do wyrównania i niewiele zabrakło, żeby przechyli, w ostatnich minutach, szale zwycięstwa na swoją korzyść.
Teraz czeka nas niedługa zimowa przerwa. Do treningów zawodnicy wracają od Meczu Noworocznego, który odbędzie się 10 stycznia. Początek spotkania tradycyjnie w samo południe, a rywalem będzie Polonia Radzanowo.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: Ł. Nowak, J. Machowski  |   Widzów: bez publiczności