Kolejka 10 - 25 października 2020 - 15:00

Lwówianka Lwówek - Huragan 6:8 (3:3)
gole: Maciej Chmura 3'
(as. Staszewski), Krzysztof Zuchora 15' (as. Kozioł), 73' (as. Skrzyński), Łątka 38' (as. Pawlikowski), Kozioł 46' (as. Zuchora K.), 80', Skrzyński 59' (as. Zuchora K.), 62' (as. Łątka)  - 21' (rz.k.), 24', 35', 54', 65', 85'

Dzięki zwycięstwu w Lwówku i korzystnemu wynikowi meczu Zjednoczonych z Wisłą (Bulkowo wygrało) Huragan utrzymał fotel lidera i zapewnił sobie tytuł Mistrza Jesieni Płockiej Klasy B. Do zakończenia pierwszej rundy jeszcze jeden zaległy mecz, ale jego wynik nie wpłynie już na zmianę lidera. Po bardzo dobrej rundzie Huragan zasłużenie zajmuje pierwszą lokatę w ligowej tabeli.
Ostatni mecz w Lwówku to jeden z typowych horrorów. Gospodarze wysoko postawili poprzeczkę, ale bodzanowska ekipa wyszła z tego zwycięsko. Najpierw pewne prowadzenie po kwadransie gry 2:0 i kilka niewykorzystanych sytuacji. Po kolejnych 15 minutach Lwówianka wychodzi na prowadzenie 3:2, a do przerwy 3:3. Pierwsza minuta drugiej połowy i ponownie prowadzenie Huraganu, a po kilku minutach 4:4.
Dopiero po tym wyrównaniu Huragan odskoczył ponownie na d gole (6:4), później zrobiło się 6:5 i dwie kolejne bramki bodzanowskich zawodników pozwoliły nieco odetchnąć. 8:5 na 10 minut przed końcem wydawało się bezpiecznym wynikiem i tak na szczęście zostało. Lwówek zdołał strzelić jeszcze jednego gola, a zapadające ciemności nie pomogły już żadnej z ekip zmienić wyniku.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: D. Jędrzejak - J. Marciniak, O. Kosmowski  |   Widzów: bez publiczności