Kolejka 9 - 18 października 2020 - 14:44

Huragan - Zjednoczeni Bulkowo 3:1 (0:1)
gole: Jakub Pawlikowski 46'
(as. Skrzyński), 82 (rz.k.) (as. Skrzyński), Krzysztof Zuchora 62' - Jakub Ślepowroński 26'

Piąte Derby Sąsiedzkie przeszły już do historii. Pierwsza połowa nie układała się dobrze, a goście na dodatek, oddając pierwszy strzał na bramkę objęli prowadzenie, którego do końca pierwszej połowy nie oddali, mimo że Huragan próbował, ale nic, tak naprawdę, nie wychodziło.
Wszystko zaczęło się po zmianie stron. Chwilę po wznowieniu gry rzut wolny z 49 metrów, potężna bomba Norberta Skrzyńskiego, bramkarz odbija, a przed chwilą wprowadzony na boisko Jakub Pawlikowski bezlitośnie wykorzystuje ten błąd i doprowadza do wyrównania. Minutę później mogło być już 2:1, jednak po rzucie karnym piłka trafia w poprzeczkę.
Co się odwlecze to nie uciecze - i tak też się stało. 15 minut później Krzysztof Zuchora wykorzystuje niezdecydowanie bramkarza gości, odbiera mu piłkę i pakuje ją do pustej bramki.
Huragan kontroluje przebieg gry, stwarza jeszcze kilka znakomitych sytuacji - wynik zmienia się dopiero na kilka minut przed końcem. Drugi w meczu rzut karny po faulu na Norbercie, na bramkę zamienia ponownie Jakub Pawlikowski.
Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Wielkie brawa za zaangażowanie i walkę do końca.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: O. Krajewski - G. Gomułka, K. Pawelski  |   Widzów: bez publiczności