WPADKA W SOBOWIE

7 kolejka - 4 października 2020 - 11:00

Wisła Sobowo - Huragan 4:2 (2:1)
gole:
5', 15', 53', 75' - Jakub Pawlikowski 45' +4 (as. Kozioł), Kamil Grzęda 83' (as. Bauman P.)

Nie udał się tym razem wyjazd do Sobowa po czwarte w historii zwycięstwo na tym obiekcie. O tym, że boisko Wisły nie jest dla Huraganu gościnne przekonywaliśmy się nie jeden raz. Mogło rozpocząć się znakomicie. Już w pierwszej minucie niewykorzystana sytuacja sam na sam z bramkarzem kończy się jak przysłowiowe zmarnowane sytuacje - mści się. Tak było i tym razem. Już cztery minuty później gospodarze objęli prowadzenie, a po kwadransie gry było już 2:0. W doliczonym czasie pierwszej połowy Huragan strzela gola kontaktowego.
Druga część zaczyna się od straty trzeciej bramki i wszystko staje się jasne, że tym razem punktów w Sobowie nie będzie. Gospodarze dokładają jeszcze czwartego gola, a szaleńczy pościg w ostatnich minutach przynosi tylko jedną bramkę. Ostatecznie Wisła zwycięża 4:2 i bardzo niebezpiecznie zbliża się do pozycji lidera, którą zachowamy jeszcze przez tydzień. W następnej kolejce Huragan pauzuje i tylko korzystne wyniki rywali pozwolą na zachowanie pierwszego miejsca w tabeli.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: A. Piwoński - P. Jędrzejak, S. Szczytniewski |   Widzów: 20