6 kolejka - 26 września 2020 - 15:44

Huragan - GKS Jedność 7:1 (3:0)
gole:
Norbert Skrzyński 2' (as. Maciej Chmura), 82' (rz.k.) (as. Pawlikowski), Dawid Golis 11', Krzysztof Zuchora 21' (as. Bauman P.), Paweł Bauman 65' (as. Golis), Jakub Pawlikowski 71' (as. Zuchora K.), Maciej Chmura 86' (as. Skrzyński) - 75' (rz.k.)

Pogoda popsuła widowisko. Silny wiatr, deszcz nie przyciągnęły na stadion tłumów kibiców - jednak Ci co przybyli długo tego meczu nie zapomną. Huragan po raz kolejny udowodnił, że na chwilę obecną jest najsilniejszą ekipą w lidze i odprawił jednego z kandydatów do awansu do klasy A - wynikiem 7:1.
Szczególną ozdobą strzelonych goli była bramka zdobyta w 11 minucie przez Dawida Golisa, "stadiony świata": - jak zwykli mówić komentatorzy, przepięknej urody uderzenie z ponad 20 metrów, które ugrzęzło w okienku bramki rywali.
Swoistą ciekawostką z tego pojedynku jest fakt, że w bramce Huraganu zagrało w tym meczu aż 4 zawodników. W 40 minucie kontuzjowanego Daniela Trelę zastąpił Łukasz Ptasiński - w drugiej połowie sam doznał kontuzji, a z ławki za niego wkroczył stoper Kamil Grzęda, który też nie pograł za długo. Dwa faule, dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwona - a jego miejsce zajął najskuteczniejszy strzelec Huraganu Krzysztof Zuchora, który dodatkowo nie pozwolił sobie strzelić karnego.
Huragan zwyciężył zasłużenie i nadal pozostaje na pozycji samotnego lidera.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: M. Kostrzewski - G. Jagodziński, M. Dzierżanowski |   Widzów: 40