4 kolejka - 13 września 2020 - 17:00

Zjednoczeni Bulkowo - Huragan 4:3 (3:1)
gole: 20', 37', 42', 70' -
Krzysztof Zuchora 41' (as. Łątka), 46' (as. Marcin Chmura), Marcin Chmura 47' (as. Skrzyński)

Najprawdopodobniej zbyt silna rządza zwycięstwa w pojedynku derbowym przyczyniła się do takiego, a nie innego rozstrzygnięcia. Huragan trochę błądził i mimo, że przez większą część spotkania próbował konstruować akcje, coś tworzyć, to jednak nie wychodziło. Zjednoczeni natomiast w miarę szybko ułożyli sobie wynik strzelając w pierwszej połowie 3 gole i można to uznać za 100% skuteczność. Huragan zmarnował kilka znakomitych sytuacji ( min. niewykorzystany rzut karny).
W drugiej części było już lepiej. cztery minuty wystarczyły żeby z wyniku 1:3, zrobiło się 3:3 - bodzanowscy piłkarze nie poszli jednak za ciosem, a rywale zdołali zdobyć gola dającego prowadzenie. Oblężenie bramki Zjednoczonych w końcowych minutach spotkania nie przyniosło efektu i mecz zakończył się ostatecznie wygraną gospodarzy.
Szkoda straconych punktów, tym bardziej, że z przebiegu gry Huragan na porażkę na pewno nie zasłużył.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: M. Flak - J. Szymczak, O. Kosmowski |   Widzów: 80