2 kolejka - 30 sierpnia 2020 - 16:44

Huragan - Wisła Sobowo 4:3 (3:2)
gole: Maciej Chmura 5'
(as. Staszewski), Krzysztof Zuchora 30', 44', 55' (as. Skrzyński x3) - Przemysław Bugaj 7', Sebastian Pesta 16', Sebastian myk 90' +3

Inauguracja nowego sezonu 2020/21 w Bodzanowie wypadła bardzo pomyślnie. W drugiej kolejce Płockiej Klasy B, Huragan pokonał kolejnego kandydata do awansu Wisłę Sobowo 4:3. Początek bardzo udany bo już w 5 minucie padła pierwsza bramka dla bodzanowskiego zespołu. Dwie minuty później piękny strzał gości z rzutu wolnego doprowadza do wyrównania, a w 16 minucie rywale obejmują prowadzenie po kontrze. Huragan nie załamał się, a wręcz przeciwnie walczył o odrobienie strat. Udało się do doskonale i jeszcze przed przerwą było 3:2.
Szybko zdobyte podwyższenie prowadzenia w drugiej połowie uspokoiło grę. Huragan cofnął się na własną połowę , a Wisła z całych sił próbowała zmienić niekorzystny rezultat. Dopiero w doliczonym czasie gry goście zdobyli kontaktowego gola, a na więcej zabrakło czasu. Zasłużone zwycięstwo, a teraz czas na pauzę.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: G. Gomułka - K. Klimkiewicz, K. Tomczak |   Widzów: 90