AWANS DO ĆWIERĆFINAŁU

1/8 Finału PP - 1 sierpnia 2020 - 17:00

Huragan - Szopen Sanniki 0:0 - rz.k. 4:2
gole z rzutów karnych:
Norbert Skrzyński, Maciej Chmura, Paweł Bauman i Sławomir Raczyński

W 1/8 Finału Pucharu Polski Huragan Bodzanów po serii rzutów karnych pokonał gości z Sannik 4:2. W regulaminowym czasie gry żaden z zespołów nie zdołał strzelić gola, mimo że okazji ku temu było bez liku. Więcej klarownych sytuacji wypracował sobie nasz zespół niestety piłka obijała słupki i poprzeczkę bramki rywali. Pierwsza część meczu to zdecydowana przewaga Huraganu, nieudokumentowana niestety zdobyczą bramkową. W drugiej połowie przewagę mieli goście, z której na szczęście nie powstało realne zagrożenie, natomiast w ostatnich sekundach meczu to Huragan mógł postawić "kropkę nad i", jednak do szczęścia zabrakło niewiele.
Rzuty karne wypadły natomiast znakomicie. Całą czwórka bodzanowskich zawodników zanotowała celne strzały. Szopen przestrzelił pierwszego karnego, a w decydującym strzale z 11 metrów znakomicie obronił Łukasz Ptasińcki. Awans do ćwierćfinału stał się faktem.
12 sierpnia zagramy z zespołem z IV Ligi - a przeciwnikiem będzie zwycięzca meczu Kasztelan Sierpc - Bzura Chodaków. Już dziś serdecznie zapraszamy!
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: Ł. Mosakowski - M. Dzierżanowski, A. Piwoński |   Widzów: 80

 

Skład Huraganu

Ptasiński

    Chmura Marcin   - Zuchora M. - Grzęda - Łątka (Raczyński - 73' )

Bauman P.  - Kozioł - Golis  (Ciarkowski - 50' - Bauman B. - 80') - Chmura Maciej

  Skrzyński - Zuchora K.

_____________________________

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna