Sparing 4 - 28 czerwca 2020 - 16:00

Huragan - GKS Jedność 9:3 (5:1)
gole:
Krzysztof Zuchora 8' (as. Kozioł), 11' (as. Bauman P.), 59' (as. Skrzyński), 65' (as. Kozioł), Norbert Skrzyński 29' (as. Chmura Maciej), 32' (as. Dziergowski), 61' (rz.k.) (as. Zuchora K.), Maciej Chmura 18' (as. Kozioł), Hubert Kozioł 76' (as. Chmura Maciej) - 45' (rz.k.), 69', 81' (rz.w.)

W upalne popołudnie przyszło się zmierzyć z zespołem Jedności, w czwartym już tego lata, spotkaniu kontrolnym. Od początku swoją wyższość udokumentowali piłkarze Huraganu, którzy po 18 minutach meczu prowadzili już 3:0 i kontrolowali przebieg gry.
Piłkarze Jedności ograniczali się do sporadycznych kontrataków, z których niewiele wynikało. Udało im się jednak strzelić trzy gole z czego dwa po stałych fragmentach gry. Huragan zagrał momentami bardzo dobrze, konstruując przemyślane akcje ofensywne po których często padały ładne gole. Gorzej wyglądało drugie 45 minut gry, jednak tu główną rolę odegrała bardzo wysoka temperatura.
Zapraszamy na kolejne mecze - dziś możemy być również zadowoleni z licznej widowni. Widać kibice w Bodzanowie również stęsknili się piłką nożną.