Sparing #4 8 marca 2020 - 13:00

Huragan - Wkra Radzanów 1:2 (1:1)
gole: Krzysztof Zuchora 35'
(as. Dudek) - 40', 90'

W sparingowych pojedynkach Huragan gra w kratkę. Po bardzo dobrym meczu w Zdunach przyszedł czas na słabe spotkanie z Wkrą Radzanów, ale jak to powiadają, historia lubi się powtarzać. Z zaprzyjaźnionym zespołem Wkry rozegrano czwarty mecz towarzyski. W Radzanowie dwukrotnie było 4:4, a w Bodzanowie po raz drugi zwyciężyła Wkra różnicą jednego gola. Poprzednio 3:2, tym razem 2:1, a decydująca o zwycięstwie bramka strzelona była w ostatniej minucie meczu.
Od początku brakowało pomysłu i świeżości w grze i taka dyspozycja widoczna była przez większo część gry. Zdarzało się, że Huragan dochodził do sytuacji bramkowych, brakowało jednak tej przysłowiowej "kropki nad i".
Rywale zagrali ambitnie, mądrze zamurowali własne pole karne, a bodzanowscy piłkarze próbowali się przez te zasieki przedrzeć. Niestety - udało się to tylko raz.
Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem w 90 minucie spotkania Wkra zdobyła zwycięskiego gola.
Byliśmy świadkami kolejnego debiutu młodzieżowca. Swoje pierwsze mi8nuty w dorosłej piłce zaliczył Marcin Serwiński. Brawo za odwagę.