Sparing #3 1 marca 2020 - 12:00

Astra Zduny - Huragan 1:3 (0:2)
gole: Paweł Karwat 65' -
Dawid Golis 11' (rz.k.) (as. Chmura), Konrad Kusiński 32', Maciej Chmura 90' (as. Dudek)

Po wpadce, w ubiegłym tygodniu, z trzecim zespołem skierniewickiej Klasy A przyszedł czas na spotkanie z zajmującą w tej samej lidze, czwartą lokatę, Astrą Zduny. Tym razem ujrzeliśmy zupełnie inny obraz gry. Huragan nie odstępował rywalom, grał jak równy z równym i stwarzał dużo sytuacji podbramkowych. Astra wyglądała lepiej fizycznie, próbowała kreować grę, a bodzanowski zespół początkowo ograniczał się do kontrataków.
W 11 minucie spotkania rzut karny pewnie wykorzystał Dawid Golis dając naszej ekipie prowadzenie. Dwadzieścia minut później piękne uderzenie Konrada Kusińskiego z ponad 30 metrów, daje podwyższenie prowadzenia na 2:0.
W drugiej części meczu Astra doszła do głosu. Dużo działo się pod bodzanowską bramką, jednak nie na tyle groźnie by martwić się o wynik. Huragan kontratakował i stworzył sobie przynajmniej 4 sytuacje stuprocentowe. Niestety w każdej z nich zabrakło odrobinę szczęścia by podwyższyć prowadzenie. W 65 minucie gospodarze strzelili kontaktowego gola.
W ostatniej akcji spotkania wynik meczu ustalił Maciej Chmura pewnie wykorzystując kolejną z kontr. Warto zaznaczyć w tym pojedynku zadebiutował w seniorskiej piłce piętnastoletni wychowanek Huraganu - Patryk Grabowski. Brawo.