XX Mecz Noworoczny 12 stycznia 2020 - 12:00

Huragan - Delta Słupno 2:2 (1:0)
gole:
Sebastian Pesta 15' (as. Zuchora K.), Krzysztof Zuchora 78' (as. Pesta) - Adam Pokorski 80', Filip Wójcicki 90'

Już po raz dwudziesty rywalizowano w tradycyjnie rozgrywanym w pierwszych dniach stycznia Meczu Noworocznym. Tym razem po raz pierwszy w historii tych pojedynków rywalem była Delta Słupno. Jak na pierwszą grę na świeżym powietrzu po zimowej przerwie gra zarówno jednej jak i drugiej drużynie układała się całkiem nieźle.
Sporo sytuacji podbramkowych, interwencji bramkarzy. Przez większą część spotkania główną rolę grali przyjezdni ze Słupna. Częściej posiadali piłkę, częściej gościli pod bramką strzeżoną przez Daniela Trelę. Jednak to Huragan pierwszy zdobył gola i jedno bramkową zaliczką zakończyła się pierwsza część meczu. Druga wyglądała podobnie i znów Huragan strzela bramkę. Mimo prowadzenia 2:0 nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca. W ostatnich 10 minutach rywale wykorzystali zmęczenie bodzanowskich piłkarzy i doprowadzili do wyrównania w ostatniej akcji meczu.