Sparing, 17 listopada 2019 - 12:00

Huragan - GKS Gumino 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
gole:
Sebastian Pesta 31' (as. Bauman P.), Krzysztof Zuchora 56' (as. Bauman P.), 90' (as. Bąbała R.) - 33', 59'

Piękna aura pożegnała zawodników Huraganu, którzy w niedzielę 17 listopada rozegrali ostatnie spotkanie w roku 2019. Mecz towarzyski z GKS Gumino rozegrano w trzech trzydziestominutowych tercjach. Pierwsze dwie zakończyły się remisami 0:0 oraz 2:2, natomiast ostatnią część w ostatnich sekundach wygrał Huragan 1:0, ostatecznie zwyciężając 3:2.
Nadszedł czas na zimową przerwę. Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną się 12 stycznia od Meczu Noworocznego, a będzie to już Jubileuszowe XX spotkanie na otwarcie Nowego Roku.
Pod tym linkiem możecie sprawdzić jakimi wynikami kończyło się poprzednie 19 pojedynków oraz kto strzelał gole >>> MECZE NOWOROCZNE
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: I. Nowak, J. Krzemiński |   Widzów: 10