Dziewiąty wyjazdowy punkt

9 kolejka Klasa B, 27 października 2019 - 13:30

Zryw II Bielsk - Huragan 0:3 (0:1)
gole:
Paweł Sikorski 19' (as. Staszewski), Krzysztof Zuchora 56', Damian Kłosiński 71' (as. Zuchora K.)   

Ostatni mecz rundy jesiennej wypadł bardzo dobrze. Huragan udowodnił, że z meczu na mecz gra coraz lepiej, a gra wygląda dużo ciekawiej. Przez całe spotkanie widać było zdecydowaną przewagę bodzanowskich piłkarzy. Już w pierwszej minucie Krystian Dzierzba trafił piłką w poprzeczkę, później niewykorzystana sytuacja sam na sam z bramkarzem. Mimo przewagi to gospodarze mogli objąć prowadzenie, jednak rzut karny znakomicie obronił Kamil Szefer. To juz trzecia w tej rundzie wybroniona jedenastka. Dwukrotnie czynu tego dokonał Kamil i raz, debiutujący w bramce seniorów, Daniel Trela.
Wynik spotkania mógł być dużo wyższy, jednak niesprzyjająca aura wpłynęła chyba na dokładność i skuteczność, co nie przeszkodziło jednak w odniesieniu pewnego zwycięstwa i przypieczętowaniu dobrej gry w końcówce jesiennych rozgrywek. Czwarty mecz z rzędu bez porażki i drugi z zerowym kontem strat.
Sytuacja przed wiosennymi rozgrywkami jest bardzo interesująca. Huragan przystąpi do nich z pozycji pościgowej. Wprawdzie dopiero szósta pozycja, jednak tylko 3 punkty straty do pozycji wicelidera.
Jesienią zdecydowanie lepsze wyniki osiągnięto na wyjazdach. 3 zwycięstwa i jedna porażka, czyli 9 punktów. W Bodzanowie zaś 6 punktów dzięki jednemu zwycięstwu i trzem remisom. W Bodzanowie jeden mecz sotał niestety przegrany - 0:1 ze Zjednoczonymi Bulkowo.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: D. Żuchowski - D. Oleksiewicz, J. Marciniak |   Widzów: 30

 

Skład Huraganu

Szefer

    Kułak  -  Golis   -  Dudek    

 Zuchora M.  - Staszewski  -  Łątka G. (Bąbała R. 78') - Ciarkowski (Gackowski 80')

   Sikorski (Kłosiński 50' )  -  Zuchora K.  - Dzierzba (Serwiński  46' )

_________________________________

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna