7 kolejka Klasa B, 13 października 2019 - 12:43

Huragan - Wisła Duninów 1:1 (0:0)
gole:
Krzysztof Zuchora 62' (rz.k.) (as. Staszewski) - Kamil Dominiak 60'

Walka od 1 minuty do samego końca. Wiele się działo na boisku, sporo sytuacji podbramkowych, ale tylko 2 gole. Na wysokości zadania stanął dziś golkiper Huraganu Kamil Szefer - obronił rzut karny, wybronił piękny strzał z rzutu wolnego i całe 90 minut stał na posterunku, a jak już on nie dawał rady do pomocy ruszyła poprzeczka bodzanowskiej bramki.
Huragan przez większą część gry utrzymywał się przy piłce, próbował przedrzeć się przez szczelną, zwłaszcza w pierwszej połowie, defensywę gości
. Kilka groźnych akcji kończyło się niestety niecelnymi strzałami. Wisła ograniczała się głównie do przegrywania piłki do najgroźniejszego swojego strzelca Rafała Rękawieckiego, ten dziś na szczęście sobie nie pograł, dzięki wzorowemu kryciu jakie wspólnie zastosowali Michał Zuchora i Dawid Golis. Mimo tego goście zdobyli gola po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i celnym strzale głową. Chwilę później po faulu w polu karnym poszkodowany Krzysztof Zuchora sam wymierzył sprawiedliwość skutecznie egzekwując "jedenastkę".
Mecz ostatecznie zakończył się sprawiedliwym remisem 1:1. Gościom nie pomógł dziś nawet magik z gwizdkiem, który w końcówce meczu wyczarował wiele złego, a maksimum osiągnął tuż po nim. Nie zwykłem pisać o sędziach. Od kilkunastu lat wspominałem jedynie o superlatywach. Dziś, subiektywnie, dyskwalifikacja w kategoriach szacunku i dobrego wychowania, a mocna 10 w umiejętnościach czarowania.

_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: A. Majewski - M. Ostrowski, K. Rychliński |   Widzów: 80