3 kolejka Klasa B, 15 września 2019 - 14:43

Huragan - Polonia Radzanowo 3:3 (1:2)
gole:
Bogusław Bauman 28', Marcin Dziergowski 55' (as. Łątka G.), Gabriel Łątka 69' - Krzysztof Stoparczyk 13', Piotr Nowak 16', Sebastian Szczurowski 48' (rz.k.)

Był to jeden z tych meczów, które określa się mianem piłkarskiego horroru. Było mnóstwo ostrej walki, wiele sytuacji podbramkowych, dużo goli, a na koniec sytuacja zmieniająca się jak w kalejdoskopie. Wydawało się, że goście, którzy po 16 minutach gry prowadzili już 2:0, ułożyli scenariusz dla siebie. Tak się na szczęście nie stało. Jeszcze w pierwszej połowie zamieszanie pod bramką gości skrzętnie wykorzystał Bogusław Bauman i zdobył kontaktową bramkę.
Druga połowa zaczęła się od szturmu Huraganu, jednak po 3 minutach gry werwa została ostudzona trzecim celnym trafieniem rywali. Bramka zdobyta została z rzutu karnego po niefortunnym zagraniu ręką.
Później było już coraz lepiej. Goście powoli opadali z sił, a Huragan przebywał pod ich bramką. Najpierw Gabriel Łątka idealnie dośrodkował do Marcina Dziergowskiego i było 2:3, a później ten sam zawodnik celnym strzałem w dolny róg bramki doprowadził do wyrównania. Sytuacji było jeszcze kilka, jednak żadna z nich nie zakończyła się sukcesem. Remis 3:3 to dobry wynik, patrząc na to jak źle się ten mecz układał do 55 minuty. Brawo za walkę i wydarcie punktów liderowi.

_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: M. Żłobecki - D. Jędrzejak, M. Żabowski|   Widzów: 80