Sparing #7, 25 sierpnia 2019 - 16:00

Huragan - Polonia Radzanowo 1:8 (1:3)
gol: Marcin Dziergowski 18'
(as. Staszewski)

Ostatni sparing przed ligą wypadł bardzo źle. W miar e przyzwoicie wypadła jedynie pierwsza połowa meczu, w której to Huragan najpierw objął prowadzenie, a później dzielnie walczył z rywalem, tracąc gola na 1:1 w 32' pojedynku. Wynik utrzymał się przez całe 45 minut. Dopiero w doliczonym czasie gry najpierw rzut karny, a później błąd w obronie dały gościom dwubramkowe prowadzenie do przerwy.
W drugie części meczu nie było już tak różowo. Wielokrotnie przemeblowywana, z różnych powodów, defensywa popełniała mnóstwo błędów, co niestety przełożyło się na końcowy wynik. Zawiodła również skuteczność. Mimo złej gry w obronie Huragan stworzył kilka znakomitych sytuacji podbramkowych. Niestety, podobnie jak w poprzednim meczu piłka nie znalazła srogi do branki rywala.
Już za tydzień inauguracja nowego sezonu. Jak wypadnie? Przekonajcie się sami. Zapraszamy na mecz pierwszej kolejki z Lwówianką Lwówek - 1 września, godz. 14:43.

_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu | Sędziowali: B. Bauman/J. Krzemiński|   Widzów: 30