Sparing #2 21 lipca 2019 - 13:00

Pogoń Słupia - Huragan 9:1 (0:1, 7:0, 2:0)

gol: Krzysztof
Zuchora 24' (as. Fabisiak)

Tylko pierwsze 30 minut Huragan grał z Pogonią jak równy z równym, prowadził nawet 1:0 i miał kilka groźnych, niewykorzystanych sytuacji. Po pierwszej części było niespodziewane 1:0. Później było już tylko gorzej. O losach meczu zaważyło drugie 30 minut, kiedy to gospodarze strzelili aż 7 goli - zadyszka po przerwie, mało sił i umiejętności. Z podstawowego składu zagrało zaledwie kilku zawodników, pozostali nie dotarli, nie mogli bądź nie chcieli. Trudno powiedzieć. Fakt, że w meczu wzięło udział czterech graczy, którzy albo nie grają w zespole, albo nie mają jeszcze wieku by móc brać udział w rozgrywkach ligowych seniorów. Efekt - bezcenny. Miejmy nadzieję, że w kolejnym pojedynku będzie już dużo lepiej.
28 lipca Powiatowy Dzień Sportu w Bodzanowie i oprócz wielu innych atrakcji będzie można zobaczyć zawodników w akcji w kolejnym meczu sparingowym, a rywalem będzie Coco Jambo Warszawa. Zapraszamy.