Klasa B 11 kolejka - 13 kwietnia 2019 - 17:00

Sparta Mochowo - Huragan 2:0 (1:0)

gole: Bartosz Włodarski 33',
Damian Lipiński 55'

W spotkaniu na szczycie Płockiej Klasy B Huragan musiał uznać wyższość gospodarzy i po ciężkim meczu, okupionym kontuzjami przegrał niestety ze Spartą Mochowo 0:2. To właśnie Spartanie od początku spotkania próbowali narzucić swój styl gry, grali agresywnie, przecinali próby dokładnych zagrań, częściej utrzymywali się przy piłce i przede wszystkim wykazali dużo lepszą skuteczność.
Huragan stworzył kilka sytuacji, jednak nie na tyle groźnych by zdobyć gola.
Sztuka ta, wprawdzie, udała się w 86 minucie. Arbiter główny najpierw uznał gola, jednak po konsultacji z liniowym podyktował rzut wolny dla Sparty, odgwizdując ostatecznie spalonego.

Ze względu na okres świąteczny oraz wycofanie się z rozgrywek Relaxu Miszewo przed piłkarzami Huraganu długa wiosenna przerwa. Następny mecz o punkty dopiero 4 maja w Sochaczewie z liderem tabeli. 28 kwietnia rozegrany zostanie mecz sparingowy w Ciechanowie z Olimpem.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu  | Sędziowali: G. Gomułka - K. Kwasiborski, J. Marciniak |   Widzów: 20