Huragan - Wkra Radzanów 2:3 (0:2)

gole: Bogusław Bauman
(as. Maciej Chmura), Krzysztof Zuchora (as. Hubert Kozioł)-
Daniel Ziółkowski (2), Adam Ziółkowski

W mocno eksperymentalnym zestawieniu przyszło się zmierzyć Huraganowi z liderem ciechanowskiej Klasy B. Nie udało się więc osiągnąć korzystnego rezultatu, a wszystko za sprawą przespanej pierwszej połowy spotkania i wielu błędów popełnionych w linii obronnej. Goście skrupulatnie wykorzystali swoje okazje i na przerwę zeszli z dwubramkową zaliczką.
Druga część meczu nieco ciekawsza, a przede wszystkim bardziej skuteczna. Bodzanowski zespół zdobył w niej dwa gole w wykonaniu Bogusława Baumana i Krzyśka Zuchory, goście dołożyli jednak jeszcze jednego gola i ostatecznie zwyciężyli 3:2
.
Przed nami jeszcze dwa sparingi przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych. Pierwszy z nich już w najbliższy weekend, a rywalem Spójnia Mała Wieś.