Sparing - 28 października 2018 - 13:00

Żak Szreńsk - Huragan 3:5 (1:2)

gole: Krzysztof Zuchora 4'
(as. Maciej Chmura), 9' (rz.k.), 58' (as. Pesta), Tomasz Łątka 66' (as. Staszewski), Sebastian Pesta 82'

W mocno eksperymentalnym składzie udał się Huragan do Szreńska na ostatni mecz w 2018 roku. Było to oczywiście spotkanie towarzyskie, mające na celu zamknięcie tegorocznych gier. Zaczęło się bardzo dobrze. Już po dziewięciu minutach Huragan prowadził 2:0, nie dając rywalowi szans na dłuższe posiadanie piłki. Gra toczyła się pod dyktando bodzanowiaków do momentu, w którym ze względu na podejrzenie złamania palca, boisko musiał opuścić grający w tym meczu, w roli bramkarza, trener Damian Kłosiński. Zrobiło się nerwowo, a gra nie wyglądała już tak dobrze jak przed tym wydarzeniem.
W końcówce pierwszej połowy gospodarze zdołali zdobyć gola kontaktowego, a kilka minut po przerwie doprowadzili do wyrównania. Stan remisowy nie trwał na szczęście długo. Piłkarze z Bodzanowa ponownie objęli prowadzenie, by ponownie je stracić. Końcówka należała jednak do naszego zespołu i mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem 5:3.
Warto dodać, że zagrało dziś dwóch testowanych piłkarzy. Jeden doskonale znany w naszym środowisku - Tomasz Łątka, który powraca z transferu do Zjednoczonych Bulkowo i strzelił w tym meczu pięknego gola, a drugi to były zawodnik Wisły Sobowo - Sebastian Pesta. On również zapisał się w tym meczu na listę strzelców, wykorzystując niezdecydowanie w obronie rywala.
Czas na zimową przerwę, która nie potrwa jednak zbyt długo. Już w pierwszą niedzielę Nowego Roku tradycyjny mecz na otwarcie. Już dziś serdecznie zapraszamy.