Kończymy na 2 miejscu

Klasa B, 9 kolejka - 20 października 2018 - 15:00

Huragan - Orkan Sochaczew 1:3 (0:1)

gole: Marcin Dziergowski
66' (as. Staszewski) - Cezary Czarnecki 1', 75', Arkadiusz Widyński 64

Nie udało się zakończyć jesienne rozgrywki z przytupem. Rywale z Sochaczewa okazali się zespołem lepiej ułożonym i skuteczniejszym, zwyciężając w Bodzanowie 3:1. Już pierwszy gol strzelony w dwunastej sekundzie meczu ułożył przebieg gry. Zdezorientowany Huragan zagrał p0ierwszą połowę słabo i niedokładnie.
W drugiej części meczu było już zdecydowanie lepiej. Kilka groźnych sytuacji, strzał w poprzeczkę. Jednak to goście po kontrataku podwyższyli wynik spotkania na 2:0. Chwilę później kontaktowy gol w wykonaniu jednego z najlepszych strzelców naszej ekipy Marcina Dziergowskiego dał nadzieję na osiągnięcie korzystnego rezultatu. Gra wyglądała coraz lepiej, niestety plany pokrzyżowała czerwona kartka otrzymana w 68 minucie.
Huragan próbował nadal lecz goście groźnie kontratakowali. Na 15 minut przed końcem strzelili trzeciego gola i taki wynik utrzymał się do ostatniego gwizdka.
Pierwsza porażka w bardzo udanej rundzie jesiennej pozbawiła bodzanowski zespół pozycji lidera, pozwoliła jednak nadal utrzymać się w strefie awansu z pięcioma punktami przewagi nad trzecim i czwartym zespołem.
W następną niedzielę (28.10) jeszcze jeden mecz w tym roku. Tym razem już nie o ligowe punkty. Huragan wyjedzie na spotkanie towarzyskie z Żakiem Szreńsk.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu  | Sędziował: K. Kwasiborski (B. Waćkowski, M. Borzewski)  |   Widzów: 40