Klasa B, 8 kolejka - 14 października 2018 - 15:00

Zjednoczeni Bulkowo - Huragan 2:4 (1:2)

gole: Dawid Budek 16', Jakub Ślepowroński 87' -
Krzysztof Zuchora 3' (as. Maciej Chmura), 51' (as. M. Zuchora), 64' (as. Grzęda), Kamil Grzęda 23' (as. Staszewski)

Pierwsze Sąsiedzkie Derby przeszły już do historii. Był to mecz walki, sporo przerw w grze, faule, kartki i dużo goli. Pierwsza ciekawostka związana z historycznym pojedynkiem to fakt, że wszystkie gole strzelone po stałych fragmentach gry, z czego aż pięć zdobytych po strzałach "z główki".
Mimo, że to nasi piłkarze otworzyli wynik meczu bardzo szybko strzelając bramkę już w 3 minucie, to w pierwszej połowie gospodarze częściej przebywali na połowie Huraganu. Wypracowali kilka rzutów rożnych, kilka rzutów wolnych, z czego raz udało im się umieścić piłkę w siatce. W drugiej odsłonie dominował już zespół z Bodzanowa doprowadzając do wysokiego prowadzenia 4:1. W końcówce spotkania Zjednoczeni zdobyli się jeszcze na zryw i po kolejnym stałym fragmencie, w końcówce meczu,  strzelili drugiego gola. Na więcej zabrakło im już czasu.
Huragan wygrał zasłużenie będąc zespołem dojrzalszym i bardziej doświadczonym. Cieszy świetna forma strzelecka Krzyśka Zuchory, który ustrzelił tym razem hat-tricka.
W ostatnim meczu rundy jesiennej czeka nas kolejny pojedynek na szczycie. Tym razem do Bodzanowa zawita wicelider - Orkan Sochaczew. Już dziś serdecznie zapraszamy kibiców. Sobota 20 października, godzina 15:00.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu  | Sędziował: M. Lichocki (D. Oleksiewicz, M. Borzewski)  |   Widzów: 120