Mazovia rozstrzelana

Sparing #11 - 15 września 2018 - 17:00

Huragan - Mazovia Błomino 9:1 (4:1)

gole: Paweł Bauman 7'
(as. Kozioł), Paweł Serwiński 16' (rz.w. - as. Kozioł), 68' (rz.w. - as. Kozioł), Krzysztof Zuchora 29' (as. Kozioł), 44' (M. Zuchora), 66' (as. Kowalczyk), 90' (as. Kowalczyk), Hubert Kozioł 50' (as. P. Bauman), Maciej Chmura 54' (as. Kozioł) - Dawid Szczygielski 31'

Sparingowy rewanż po zwycięstwie 1: w Błominie wypadł o wiele bardziej okazale. Nie szwankowała już skuteczność, tak jak w poprzednim spotkaniu, zabrakło jednak nieco mobilizacji, gdyż nie był to mecz o ligowe punkty. Chodziło dziś głównie o utrzymanie formy i podtrzymanie dobrej passy.
Można powiedzieć, że założenia zostały wypełnione, a teraz trzeba czekać na kolejny ligowy mecz, który po raz trzeci z rzędu rozegrany zostanie na boisku rywali. Tym razem Huragan wyjedzie na trudny teren do Lwówka, gdzie nigdy punkty nie zdobywały się same i o każdy trzeba było walczyć z wielką determinacją.
Cieszy świetna forma strzelecka, przede wszystkim Krzysztofa Zuchory, który w dzisiejszym sparingu trafiał do siatki przeciwnika aż cztery razy. Dwukrotnie z rzutów wolnych idealnie przymierzył jeden z młodszych zawodnikó Paweł Serwiński, a po jednym golu dołożyli Paweł Bauman, Maciej Chmura i Hubert Kozioł.
 
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu  | Sędziował: M. Ostrowski  |   Widzów: 20

 

 

Zdjęcia z meczu

Skład Huraganu

Szefer

Serwiński - Zuchora M. - Chmura Maciej - Chmura Marcin

Bońko

 Bauman P. - Łątka - Staszewski  - Kozioł

Zuchora K.


Zagrali jeszcze:

Dąbrowski, Majtkowski, Kłosiński, Nowak, Kowalczyk 

_________________________________

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna