Mocny początek

1 kolejka Klasa B - 26 sierpnia 2018 - 15:00

Czarni Rempin - Huragan 1:5 (0:1)

gole: Radosław Więckowski 49'
- Krzysztof Zuchora 5' (rz.k.) (as. Kozioł), 79' (as. P. Bauman), Bogusław Bauman 58', 61', Hubert Kozioł 78' (as. B. Bauman)

Inauguracja po spadku do Klasy B wypadła okazale. Nie dość, że udało się wysoko zwyciężyć w pierwszym wyjazdowym spotkaniu, to dodatkowo odczarowana została twierdza w Rempinie po niemal 30 latach.
Zwycięstwo w pełni zasłużone, okupione jednak kontuzjami, które mamy nadzieję nie potrwają długo i zawodnicy będą w pełni sił do gry w trzeciej kolejce. W drugiej pauza, a podczas niej mecz kontrolny, w którym z pewnością zagrają ci, którzy częściej siedzą na ławce rezerwowych.
Cały zespół zagrał solidnie i ambitnie. Nie ustrzegł się niestety błędów, czego efektem jeden, niepotrzebnie stracony gol. Bohaterami meczu zostali na pewno, najstarszy na boisku w barwach Huraganu Bogusław Bauman, zdobywca dwóch goli i autor jednej asysty, Krzysiek Zuchora - zdobywca dwóch bramek oraz Hubert Kozioł, który raz asystował, a raz celnie przymierzył na bramkę rywala. Asystę zaliczył też Paweł Bauman, ale mecz zakończył z urazem. Kontuzji nabawili się również Marcin Dziergowski i Kamil Grzęda.
Brawa za walkę dla całego zespołu. Kto dodatkowo przyczynił się do pierwszych trzech punktów w nowym sezonie można sprawdzić czytając pełen artykuł. Ważne jest to, że dziś grał zespół i tak na prawdę wielkie brawa należą się całej szesnastce, która dziś walczyła na boisku w Rempinie.
_______________________________________
Historia spotkańZdjęcia z meczu  | Sędziowali: Ł. Nowak (M. Ciepliński, M. Żłobecki)  |   Widzów: 30

 

 

Zdjęcia z meczu

Skład Huraganu

Szefer

Dudek - Grzęda (Serwiński 76')  - Chmura Maciej - Zuchora M.

 Bauman P. (Raczyński 86')    - Łątka (Bońko 82')   - Staszewski  - Kozioł

Dziergowski (B. Bauman - 24' )    -  Zuchora K.  (Kłosiński 87') 

_________________________________

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna